Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme

Mesaj icon Konu: zorla okulu uzattılar

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
haret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı haret Cevapla bullet Konu: zorla okulu uzattılar
    Gönderim Zamanı: 12Şubat2011 Saat 22:45
ders ekle sil işlemini internetten kendim yapmaya kalktım.Sürekli hata veriyodu.Çıktım.Büroya gidince önüme üç kitap koyduklarında şaşırdım.2 sınıftayım boşu boşuna bu sebeb ten okulum uzayacak . Aramadığım yer kalmadı neymişş siz seçmişsiniz....
kitap tesliminden sonra değişmezmiş.. o siteyi böylesine kalitesiz yapanlardan dünya ve ahrette şikayetçiyim
IP
interaktif
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı interaktif Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Şubat2011 Saat 11:51
maalesef arkadaşlar acı ama gerçek durum bu daha önceden bi arkadaş mmm05 bizleri kobay olarak kullanıyor aöf demiştide kızmıştım ona evet aynen durum bu...kimse ne yaptığını bilmiyor...büt yok kaldığın dersi ancak o dersin döneminde vereceksin çan eğrisi konusunda aydınlatıcı bilgi yok bazı ue programlarına verilen büt ilahiyatta yok...

kısacası adaletsizlik diz boyu
IP
haret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı haret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Şubat2011 Saat 16:58
arkadaşlar derslerimin ortalaması tüm zorluklara ramen neredeyse 90 dı
çok çalıştım...... Ama böylesine okulumun uzayacağını hiç düşünmezdim ......
neredeyse bırakaçaktım
telkinleriniz ii geldi saolun. Ama benim gibi bir olay (internetten seçim faciası) başka birinin de başına geldimi çok merak ediyorum. Eğer bu durumda olanlar varsa hazırladıkları siteyi mahkemeye verelim birlik olalım.Dersden kalsam canım yanmıcak hala kabullenemiyorum
IP
beyaz41
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 53

Alıntı beyaz41 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Şubat2011 Saat 07:53
yeni sistem nedir bilmiyorum ben okurken öyle sıkıntılarımız olmadı çok şükür. Allah cc yardımcınız olsun. ÖSYM'yi de arayarak şikayet edin. mail atın. facebook da yusuf ziya özcan'ın profili var, arkadaş olarak davet edin onaylıyor tanımadıklarınıda, şikayetinizi orada da dile getirin. bizzat kendisininmiş profil geçen gün haberlerde dinlemiştim. faceden özel msj da atın profilede yazın. aynı sıkıntıyı yaşayan insanlar varsa ekrana attığınız yazıya eklemeler yaparak destek olucaklardır..
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Şubat2011 Saat 00:12
haret kardeşim aynı sorunu bende yaşadım.hiç araştırdınmı bir çıkış yolu yokmu acaba.dilekçe yazsak sonuç verebilirmi?
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Şubat2011 Saat 00:21
haret kardeşim ikinci mesajını okumadan yazmışım pardon.O faciayı yaşayan biride benim malesef.kesinlikle sitenin hatasıydı.15 dakika öğrenci temsilcisiyle tartıştım.ben sitenin hatasıdır diye ne kadar ısrar ettimse oda sen kendin yapmışssın diyerek ısrar etti.bugün arkadaşlar dilekçe yaz dediler onu deneycem belki sonuç alabilirim diye.başka bi yolu varssa bilen arkadaşlar paylaşssın lütfenn.
IP
hoca ismail
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı hoca ismail Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Şubat2011 Saat 10:22
Selamün aleyküm.Öncelikle Mevla hepimize efendimizin mübarek doğum yıl dönümünde O'nun gibi yaşamayı ve azimli olmayı nasibetsin.amin.Konumuza gelince,çok sıkıcılar.Çözüm odaklı hiç bir işleri yok.Sınav merkezleri ile sınava girilen yerler zulüm.Sonuçlarda harf uygulaması ve ortalama 2.00 gibi ibareler var henüz bunları yayınlamadılar.Çan eğrisi ne zaman işleyecek yıl sonunda mı,yoksa yarıyıl diye tabir ettiklerinde mi?Anlaşılan bu işin tek sebebi bizleri yolup paralarımızı almak.E-Kitap bütün dersler için var diyorlar faso-fiso.Diğer bölümlerde e-kitap,alıştırma,sınav v.s. ne ararsanız var.Bizde e-kitaplar bile tamam değil.Rabbim zihniyetlerini değiştirsin.amin.Hepimizi haklı davalarımızda muvaffak eylesin.amin
ALLAH(c.c)emrinde galiptir.
IP
haret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı haret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Şubat2011 Saat 19:40
evet öyle görülüyorki bizleri her açıdan sıkıştırma çabaları var.Ama bu adilikler bizi yıldırmıyor aksine kendimize getiriyor. her işte bi hayır vardır Yüce Allah yardımcımız olsun
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2011 Saat 23:32
haret kardeşim br duyum aldım.bizim gibi magdur olanlarla ilgili kurul toplantısı olacakmış.bunun için açıköğretim dekanlığına bir dilekçe yazmak gerekir.tabi tc no ve iletişim bilgilerini yazman gerekir.bilgi vereceklermiş mutlaka.bilginin kaynagıda bizim bölümün öğrenci işleri
IP
baharcan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baharcan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2011 Saat 23:40
bu süper bir haber nerden biliyorsunuz
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2011 Saat 23:48
sizdemi magdursunuz.ayrıntılı anlatayım öleyse.bugün dilekçe yazarken arkadaş tekrar arayalım dedi.aradık 444 le başlayan numarayı.konuyu anllatınca ilahiyat bölümü mü
diye sordu.ve bizi ilahiyat bölümüne bagladılar.o bölümdeki memurda bize :dilekçenizi yazın bize fakslayın bende danışman öğretmene verecm ve kurul toplanıp değerlendirecek.Sizede bilgi verilecek dedi.bende dilekçemi yazdım 0222 330 93 30 nolu faxa yolladım.heyecanla bekliyoruz.bakalım nolacak.Hakkımızda hayırlısı.
IP
haret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı haret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 13:15
arkadaşlar anlaşılan madur kardeşlerimiz oldukça fazla...Ancak bana aradığımda dilekçe fakslasanızda değişen bişey olmayacağını söylemişlerdi.Bu yüzden herhangi bişey faxslamadım. Acaba benim durumla sizinki farklımı.Bahsettiğiniz maduriyeti biraz açarmısınız.
Heyecanla cevap bekliyorum.. Selam ve Dua ile......................
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 16:01
benim durumum senle aynı kardeş.benimde iki dersim sistemden silinmiş.arapça4 ve islam kurumları ve medeniyeti derslerinin seneye kalacagini söylediler.dün aradığımızda aynen yıkarıda yazdığım gibi cevap verdiler.Ama bunların işleri belli olmaz.kurul toplanıp karar vereceklermiş.o karar inş olumlu olur...

Düzenleyen cihan85 - 17Şubat2011 Saat 16:01
IP
baharcan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baharcan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 22:25
ewet başlıkla durumum aynı zorla okulu uzattılar  arapça 1 ve arapça 3 den kaldım birdahaki güz döneminde verebilirmişim anca kafam karıştı
IP
baharcan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baharcan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 22:42

bu yüzden yeterliliğe bile giremiyorum çünkü düz lise mezunuyum önüme set çıktı  allah yardımcımız olsun

siz dilekçeyi neden yazdınız anlamadım mağduriyet nedir okulun uzaması mı
aslında güz dönemi veremediğimiz dersleri bahar döneminde veme şansı vermeleri gerek yoksa yalnış mı anlıyorum bana biraz oyalama gibi geldi eeeeeeeee her dönem para...
IP
haret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı haret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 23:17
[QUOTE=cihan85]benim durumum senle aynı kardeş.benimde iki dersim sistemden silinmiş.arapça4 ve islam kurumları ve medeniyeti derslerinin seneye kalacagini söylediler.dün aradığımızda aynen yıkarıda yazdığım gibi cevap verdiler.Ama bunların işleri belli olmaz.kurul toplanıp karar vereceklermiş.o karar inş olumlu olur..

peki sizde benim gibi ders ekle sil sitesine girip seçim yapmaya çalışmışmıydınız.
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 23:22
baharcan kardeşim sizin durumunuz farklı.o dersler güz döneminin dersleri.aslında oda bi haksızlık.ben ders sil yapmadığım halde sistem hatasından dolayı bu bahar döneminde almam gereken iki dersi gelecek bahar döneminde almam gerekiyor.bir senelik zaman mağduriyetim olacak.bunu düzeltmek için dilekçe yazdım.
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 23:24
evet haret kardeşim bende o siteye girmiştim.ve sistemi kapatırkende 6 derside almış gözüküyordu.

Düzenleyen cihan85 - 17Şubat2011 Saat 23:26
IP
haret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı haret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 23:28
evet site berbattı. insan bi onay butonu falan koyar.Adam gibi bir site hazırlamazlar ondan sonra olan bize oluyo
bende şehre gidip dilekçemi vereyim bari.Ben 2, sınıfım bedavadan okul uzayacak yoksa
IP
cihan85
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cihan85 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 23:32
özelden telini versene bi konuşalım.tabi uygunsa

Düzenleyen cihan85 - 17Şubat2011 Saat 23:32
IP
baharcan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baharcan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2011 Saat 23:35

benim sadece 2 dersti ama ben de seçmedim direk kitapları verdiler sisteme giremiyorum neden bilmiyorum notlarımı göremiyorum

IP
interaktif
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı interaktif Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Şubat2011 Saat 21:38
evet arkadaşlar maaalesef benimde 2-3 arkadaşımın pisi pisine dönemleri uzadı a. öğretimdekiler zeytinyağı gibi üste çıkıyolar.
IP
xfurkanx
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı xfurkanx Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Şubat2011 Saat 01:13
slm acil cevap lütfen..!!!
ben ihl 10. sınıfı bitirdim ve okulu bıraktım şimdi açıköğretim ihl yazılmak istiyorum kaç krediyle başlarım ve kaç senede bitiririm şimdiden teşekkürler..
IP
haret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı haret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Mart2011 Saat 20:26
evet giriş belgem geldi 3 dersden sınava giriyom.diğerleri seneye kaldı
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,063 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası