Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
www.arapcasozluk.net & www.qamoosturki.net
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netالمعاجم العربية - KELİME HAZİNESİwww.arapcasozluk.net & www.qamoosturki.net

Mesaj icon Konu: Sözlük CD haline getirilirse ne iyi olur...

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
dilci
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı dilci Cevapla bullet Konu: Sözlük CD haline getirilirse ne iyi olur...
    Gönderim Zamanı: 10Nisan2007 Saat 10:44

Merhaba... Online Arapça sözlüğünüz gerçekten güzel; fakat benim gibi köyde görev yapıp da her zaman internete girme imkanı olmayanlar için ise bu hizmetten yararlanmak nasip  olmuyor. Size bir teklifim var: Gelin bu online sözlüğü Acrobat formatında hazırlayıp Cd'ye aktarıması ve kullanıcılar tarafından indirilebilmesi... Teklif bizden, düşünmek sizden... Cevabınızı dört gözle bekliyorum. Çalışmalarınızda başarılar diler, iyi günler dilerim. Zübeyt NALÇAKAN-KSÜ Arap Dili ve Belagatı Yüksek Lisans Öğrencisi

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Nisan2007 Saat 14:35
Zübeyt Bey selamlar,
sözlüğün CD'ye dönüştürülmesi fikri bizde çok öncelerden beri var zaten. Fakat bu konuda biraz daha farklı bir çalışma yapılması gerekiyor. Sözlüğün biz henüz CD'ye dönüşecek kıvamda olmadığını düşünüyoruz. Bu haliyle de güzel fakat CD olacaksa daha zenginleştirilmesi gerekiyor. Bunlar hallolmayacak meseleler değil fakat bizi asıl zorlayan işin maddi kısmı. Bu nedenle de sözlük datamızı zenginleştirmeye devam etmekle birlikte CD dönüşümü için uygun bir zemini kollamaktayız açıkçası :)
Sadra şifa olmamakla birlikte size www.arapcayayinlar.net adresinde satışı yapılan 10bin kelime kapasiteli sözlük CD'sini almanızı önerebilirim. en azından bir noktaya kadar işinizi görür kanaatindeyim.
çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Düzenleyen ibotea - 10Nisan2007 Saat 14:36
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi