Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Bilgisayar & İnternet & Klavye & Software & Programlar
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netBilgisayar & İnternet & Klavye & Software & Programlar

Mesaj icon Konu: FORUM ADMİN'E

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
administrator
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 337

Alıntı administrator Cevapla bullet Konu: FORUM ADMİN'E
    Gönderim Zamanı: 30Eylül2006 Saat 23:40

Merhaba, yeni foruma geçiş süreci nedeniyle forum admini sizin adınıza mesajınızı bu alana taşımıştır. Konunuza buradan devam edebilirsiniz.

ayseker  Mesaj gönderiliş tarihi:01/09/2006 ve saat 21:13:11  

İbotea abi teknik konularla ilgilenmen dolayısıyla şunu sormak istiyorum:forumdaki gerekli bazı bilgileri;mesela atasözleri,terimler,..vs...yazıcıya aktararak döküman çıkarmamız mümkün değil mi?Ayrıca internet bağlantısı kesildiği zamanlarda bile okuyabilmek için bazı gerekli bilgileri bilgisayar klasörüne kaydetmemiz mümkün olur mu?Eğer mümkünse nasıl yapabilirim?

IP
administrator
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı administrator Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Eylül2006 Saat 23:40
Ersil  Mesaj gönderiliş: - 02/09/2006 :  15:37:47  

s.a.
arkadaşlar benim başıma geldiği için buraya yazayım dedim.
bazı arapça metinleri kopyala/yapıştır yaparak aldığımız zaman wordde metinlerde satır hatası oluşuyor.yani arapça metin başdan değilde ortadan başlıyor ve cümleler karışıyor.bunu çözmenin başka yolu varmı bilmiyorum ancak ben mesaj bölümündeki ''meseja ek yaparak cevapla'' penceresinden arapça metni kopyalayarak alıyorum.bu şekilde olursa sorun olmuyor.
IP
administrator
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı administrator Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Eylül2006 Saat 23:41
ibotea  Mesaj gönderiliş: - 02/09/2006 :  21:48:10  

Merhaba arkadaşlar,
forumda hoşunuza giden sayfayı sağlıklı olarak alabilmeniz için bir de şu yolu deneyin. forumda beğendiğiniz sayfa açıkken browserinizin file menüsünden "save as" (türkçe kullananlar için "farklı kaydet") menüsünden sayfayı bilgisayarınıza kaydedin. Sonra word veya frontpage veya dreamweaver programında açın. Böylelikle arapçalarını daha sağlıklı elde edebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar diliyorum :)

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası