Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: Bilgisayarınızda çalışırken yabancı dil öğrenin

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
aselsn
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 89

Alıntı aselsn Cevapla bullet Konu: Bilgisayarınızda çalışırken yabancı dil öğrenin
    Gönderim Zamanı: 22Mart2012 Saat 17:03
  Bilgisayarınızda çalışırken yabancı dil öğrenin programa bu adresten ulaşabilirsiniz ücretsiz bir yazılımdır.baktım onlinearabic sitesin yok kullanımı serbest.yanlız bu programda arapça sözlük yok ancak diğer dillerde sözlük var.bu programın en güzel tarafı ise kendi sözülüğünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz.bende öyle yaptım  onlinearabic sitesinde yayınlanan  arapça kelimeleri türkçe karşılıklarıyla yazdım.seçtiğim (bilmediğim,ezberlemek istediğim) kelimelerden sözlük oluşturdum. kullanımı çok kolay bir proğram.şiddetle tavsiye ediyorum.
www.easywords.eu 
IP
aselsn
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aselsn Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Mart2012 Saat 17:15
kelime bilgisi için sitedeki arkadaşlar yardımcı olabilir.zaten formlarda bulunan kelimeleri toplasanız yeteri kadar kelimeye sahip olursunuz.mesela zübeyt nalçakan - çorum hocamızın arap basınında sık kullanılan kelimeler diye bir ÇALIŞMASI var siteden indirebilirsiniz.
IP
aselsn
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aselsn Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Mart2012 Saat 17:25
programın indirdikten sonra yeni sözlük oluştur bölüme tıkladığınızda kendi sözlüğünüzü oluşturabilirsiniz.sağdece kelimelerden oluşan bir sözlük değil aynı zamanda uzun cümle kalıplarınıda yazıp kayıd yapabiliyorsunuz.siz bilgisayar başındaken kelimelerin manaları soruluyor böylelikle bilgisayar başında kelime ezberlemek çok kolay oluyor. 
IP
müçtehide
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı müçtehide Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Mayıs2012 Saat 20:12
Linkleri yenilermisiniz ?
IP
aselsn
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aselsn Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Mayıs2012 Saat 10:14
IP
aselsn
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aselsn Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Mayıs2012 Saat 10:15
indir bölümüne tıklayarak programı indirebilirsin

Düzenleyen aselsn - 19Mayıs2012 Saat 10:16
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi