Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: Lütfen. Yardımınıza ihtiyacım var.

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Konu: Lütfen. Yardımınıza ihtiyacım var.
    Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 16:27
Arkadaşlar bir ödevim var zamanım iyice kısıtlandı fakat ödevi bir türlü yapamıyorum. arapçaya bu sene başladım fakat söylenenleri kelimelere dökemiyorum. bana bu ödevimde Allah rızası için yardımcı olurmusunuz?bakın bu vidyoyu arapça yazıya çevirmem gerekiyor eğer sizlerden biri bu vidyoyu 12. dk kasına kadar arapça metne çevirirse çok mutlu olacağım. şimdiden teşekkürler

vidyo
http://www.youtube.com/watch?v=AJzgYrLW-z8
IP
mucahit_89
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 308

Alıntı mucahit_89 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 17:30
[QUOTE=huseyingul]Arkadaşlar bir ödevim var zamanım iyice kısıtlandı fakat ödevi bir türlü yapamıyorum. arapçaya bu sene başladım fakat söylenenleri kelimelere dökemiyorum. bana bu ödevimde Allah rızası için yardımcı olurmusunuz?bakın bu vidyoyu arapça yazıya çevirmem gerekiyor eğer sizlerden biri bu vidyoyu 12. dk kasına kadar arapça metne çevirirse çok mutlu olacağım. şimdiden teşekkürler

vidyo
http://www.youtube.com/watch?v=AJzgYrLW-z8[/QUOTE]

Video açılmıyor!

İzlenebilir bir link gönderebilir misin, merak ettim acaba nasıl bir film?

IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 17:37
abi bende açılıyo başka bir bilgisayardan grince açılmıyo
dur o zaman bi upload sitesine yükleyyim. yardımlarınız için sağolun..
IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 17:54
buyrun arkadaşlar kusura bakmayın vidyo şeklinde gösteremedim size. ve bir dosya sitesine yükledim bir zahmet yardımcı olursanız çok sevincem tşkler
http://speedy.sh/VnZ44/DORA-12.avi
IP
mucahit_89
Faal Üye
Faal Üye

Alıntı mucahit_89 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 18:35
Orjinalini yazan: huseyingul

buyrun arkadaşlar kusura bakmayın vidyo şeklinde gösteremedim size. ve bir dosya sitesine yükledim bir zahmet yardımcı olursanız çok sevincem tşkler
http://speedy.sh/VnZ44/DORA-12.avi

Hala izlenmiyor, sayfa açılıyor bir sürü link adresleri var o kadar!

İzlenecek youtube de olursa, herkes izleyebilir.
IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 18:50
Kardeşim bak bu yukarıdaki linki ziyaret edince orda 5 tane Yıldız'ın üstünde dora yazıyorya ona basınca açılıyor
IP
mucahit_89
Faal Üye
Faal Üye

Alıntı mucahit_89 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 19:19

Kardeşim bak bu yukarıdaki linki ziyaret edince orda 5 tane Yıldız'ın üstünde dora yazıyorya ona basınca açılıyor

Tamam şimdi anladım

"basınca açılıyor" deyince tıkladığımda video oynayacak zannetmiştim. Meğer tıklayınca video indiriyormuş, şimdi indiriyorum. Akabinde izleyeceğim, bakalım benim anlayıp çözümleyebileceğim bir seviyede mi değil mi 
IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2012 Saat 19:23
Teşekkürler inşallah çevirebilirsin arapça metne veya çevirebilin arkadaşlar çıkar
IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 10

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2012 Saat 01:53

Teşekkürler inşallah çevirebilirsin arapça metne veya çevirebilin arkadaşlar çıkar

İyi geceler Hüseyin Bey,
Ben indirdim şimdi bilgisayarıma ancak malum saat çok geç oldu ama yarın inşallah çevirip göndereceğim size,
ama aslında çok kolay bir çizgi film çevirebiliyor olmanız lazım bunu
Hangi okuldasınız?Ben İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı okuyorum 2.sınıftayım,tabi bir sene hazırlık okudum,hazırlıkla beraber bu sene 3.senem ,bizim bu şekilde ödevlerimiz olmadı hiçbir zaman bu yüzden merak ettim hangi okulda okuduğunuzu,saygılarımla...
IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2012 Saat 14:32
çok teşekkür ederim ilginiz için ayşe hanım. ben tmatematik bölümünden ialhiyata geçiş yaptım hemde 1 sene üniversiteye gitmeyerek yani mezun olduktan 2 sene sonra ygs ye girerek. aslında üniversite okumuycaktım ama birden içime doğdu herneyse. çevirememem bu yüzden(temelsizlikten) kaynaklanıyo olabilir. hitit üniversitesine gittim memlekete yakın diyee. umarım yardımcı olursunuz. Allah razı olsun sizden. tşkler.
IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2012 Saat 16:38

çok teşekkür ederim ilginiz için ayşe hanım. ben tmatematik bölümünden ialhiyata geçiş yaptım hemde 1 sene üniversiteye gitmeyerek yani mezun olduktan 2 sene sonra ygs ye girerek. aslında üniversite okumuycaktım ama birden içime doğdu herneyse. çevirememem bu yüzden(temelsizlikten) kaynaklanıyo olabilir. hitit üniversitesine gittim memlekete yakın diyee. umarım yardımcı olursunuz. Allah razı olsun sizden. tşkler.

Tekrar merhaba Hüseyin Bey,ben şimdi dinleyip yazıyorum bu çizgi filmi,akşam buradan metni yüklemiş olacağım inşallah,selametle kalın
IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2012 Saat 19:23
çok teşekkürler gerçekten bu zamanda büyük iyilik.
Dişlerinin arasında olmasına rağmen bazen kendi diline bile sahip çıkamıyorsan, Başkalarının söylediklerini önemsemememelisin.
IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2012 Saat 19:25
bitiyor az kaldı hüseyin bey,tabi bunu birde arapça klavyeyle buraya yazacağım :) ama bu akşam bitireceğim merak etmeyin :)sizin için zor evet gerçektende ama zevkliymiş,hoşuma gitti
IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2012 Saat 21:37
tmm ayşe hanım unutmayın sadece 12. dk sonuna kadar.
Dişlerinin arasında olmasına rağmen bazen kendi diline bile sahip çıkamıyorsan, Başkalarının söylediklerini önemsemememelisin.
IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2012 Saat 21:38
evet,bende öyle yapıyoru merak etmeyin,10.dakikaya geldim :)
IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Aralık2012 Saat 01:23
أهْلاً أنا   ضُرا وَ أنا مُزُ

هَل تُحِبُّونَ التَّرْتِبَ؟أنا أحِبُّ التَّرْتِبِ. أنا وَ مُزُ وَجَدْنا هَذِهِ الصُّورَةَ. هَل لَساعَدْتَ             تَرْتِيْبَها؟رَائع! أنا اسْمِي سَحْرٌ. وَلكِنْني مُجَرَّدٌ الْقُطَعَةُ . هَيا
IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Aralık2012 Saat 01:26

هَل تُحِبُّونَ التَّرْتِبَ؟أنا أحِبُّ التَّرْتِبِ. أنا وَ مُزُ وَجَدْنا هَذِهِ
هَل تُحِبُّونَ التَّرْتِبَ؟أنا أحِبُّ التَّرْتِبِ. أنا وَ مُزُ وَجَدْنا هَذِهِ الصُّورَةَ. هَل لَساعَدْتَ             تَرْتِيْبَها؟رَائع! أنا اسْمِي سَحْرٌ. وَلكِنْني مُجَرَّدٌ الْقُطَعَةُ . هَيا بِنا نَضَعُ رَأسِي أوَّلاً في التَّرْتِبِ. تُرا ، أيْنَ نَضَعُ رأسِي؟نَعَمْ ، أيْنَ نَضَعُ هَذِهِ الْقِطْعَةَ؟هَذا صَحِيحٌ. مَاذا عَنْ هَذِهِ الْقِطْعَةَ؟ ألْبِسْ وَ ماذا عَنْ هَذِهِ ؟نَعَم مازالَ هُناكَ قِطْعَةٌ مَفْقُودَةٌ. ما هِي الْقِطْعَةُ الْمَفْقُودَةُ؟يا لا عَصَني سِحْرِيَّةٌ.عَصَني سِحْرِيَّةٌ جَمِيلَةٌ.عَصَني سِحْرِيَّةٌ إنَّها مَفْقُودَةٌ،مَفْقُودَةٌ. أرِيدُ عَصَني        لا أقُومُ بِسِحْرِيَّةِ.هَل لا سأعَدْتَنِي؟اسْتَجادَ لِعَصَني السِّحْرِيَّةِ.نَحْنُ سَنُساعِدُكَ سَيدُ سَحْرٌ.نَعَمْ سَنُساعِدُكَ                  وَ لَكِنْ يا ضُرا، نَحْنُ لا نَعْرِفُ أينَ الْعَصَى السِّحْرِيَّةُ؟عَنْ نَطْلُبُ مُساعَدَةٌ حِينَ الارِيدُ مَعْرِفَةَ الطَّرِيقِ. خَرِيطَةٌ! هَل لا تَلَقُ ما لا الْخَرِيطَةُ أرْشَدْتُ هُنا كَيفَ نَجِدُ عَصَى السِّحْرِ؟يَجِبُ أنْ تَكُونَ خَرِيطَةً.قُلْهُ الْخَرِيطَةُ،قُلْهُ الْخَرِيطَةُ. لِذَهَابِ أيِّ مَكَانٍ سَأواصِلُكَ أيِّ مَكانٍ أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ. لَوْ أرَادْتَ أيَّ قَرِبٌ، سَأرْشِدُكَ يا صَدِيقِي أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ. مُزُ وَ ضُرا يُرِيدانِ أنْ يَجِدَا عَصَى السِّحْرِيَّةِ.حَسَناً.أنا أعْرِفُ أيْنَ هِي الْعَصَى السِّحْرِيَّةُ.إنَّها عِنْدَ نِهايَةِ قَوْسُ قُزَح.لِتَصِلُ لِنِهايَةِ قَوْسِ قُزَح،أوَّلاً يَجِبُ أنَّ طابُورُ بُحَيْرَةَ التِمْساح. ثُمَّ طابُورٌ مِن النَّفَقِ الاحْمَرِ وَ هَكَذا تَصِلُنا نِهايَةِ قَوْسِ قُزَح.لِتَجِدُ الْعَصَى السِّحْرِيَةِ.إذاً أحْبِرُ ضُرا.بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح.قُلْهُ مَعَي: بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح،بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح،بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح. أيْنَ نَذْهَبُ لِنَجِدَ الْعَصَى السَّحْرِيَّةَ؟بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح؛يَجِبُ أنْ نَعْبُرَ بُحَيْرَةَ التَّمْساحِ وَ نَمِرُّ مِنْ النَّفَقِ الاحْمَرِ و هَكَذا نَصِلُ نِهايَةِ قَوْسِ قُزَح. وَ نَجِدُ الْعَصَى السِّحْرِيَّةَ.إذاً أوَّلاً يَجِبُ أنْ نَجِدَ بُحَيْرَةَ التَّمْساحِ . هَلْ تَرَوْنا بُحَيْرَةَ التَّمْساحِ ؟ أنا لا أرا.أيُّ؟نَعَمْ. هَا هِي هَياَّ. هَياَّ نَذْهَبُ لِنَجِدَ الْعَصَى السَّحْرِيَّةَ.هَيا قُلْ مَعَنا: بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح، بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح، بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح، بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح،هَياَّ يا رِفَاقٌ!نَذهَبُ قَوِياًّ. هَياَّ نَحْنُ سَنَنْجَحُ.بِالطَّبِيْعاً يا مُزُ ،إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح.إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح.إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح.إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح. أسْرَعْ،أسْرَعْ،أسْرَعْ،انْتَظِرْ!الدِّيْكُ الاحمَرُ الْكَبِيرُ يَنْقُصُهُ الشَئَ مَا   هَلْ تَرَوْنا ما يَنْقُصُ الدِّيكُ الاحمَرُ الْكَبِيرُ؟مِظَلَّتِي. قِيْمَةُ الْمِظَلَّةِ مَفْقُودَةٌ.أيْنَ قِيْمَةُ الْمِظَلَّةِ؟شُكْراً لِاعْجَابِكُمْ قِيْمَةُ الْمِظَلَّةِ الان لَنا تَمامٌ.           حَقاً أيُّها الدِّيْكُ!هَياَّ هَياَّ نَذْهَبُ لاعَصَىى السِّحْرِيَّةِ. أنْظُرْ لَقَدْ وَصَلْنا لِبُحَيْرَةِ التِّمْساحِ.نَعَمْ وَ لكِن كَيْفَ سَنَعْبُرُ بُحَيْرَةَ التِّمْسَاح؟هَل تَرَوْنا شَئً يُساعِدُنا فِي عُدْوَةِ الْبُحَيْرةِ؟ صَحِيحٌ! القارِبُ وَ هَل هُوَ صَدِيقُنا الثَوْرُ بَني ؟أهْلاً ضُرا،أهْلاً مُزُ مَنْ الرَّجُلُ الَّذي مِنْ الْلَوْحَةِ؟أيُّها الثَوْرُ! أنا سَحْرٌ سَحْرُرٌ،هَل تُواصِلْنا   بِقارِبِ العَبْر بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ؟بِتَأكِدٍ وَ لَكِن قَارِبِي لَمْ يَتَحَرَّكْ!شَئٌ مَفْقُودٌ قارِبِي يَنْقُصُ شَئٌ ما.مَا الشُّئُ الَّذي يَنْقُصُ قارِبَ بَنِي؟الْمَجارِيْفُ، الْمَجارِيْفُ!صَحِيْحٌ،نُرِيْدُ الْمَجارِيْفُ        بِالقارِبِ. رُبَّما أجِدُ بِحَقِيْبَتِي الْمَجارِيْفُ.هَل لَبَحَثْتُ بِحَقِيْبَتي عَنْ الْمَجارِيْفِ؟يَجِبُ أنْ تَكُونَ حَقِيْبَةَ الظُّهْرِ.حَقِيْبَةُ الظُّهْرِ،حَقِيْبَةُ الظُّهْرِ،حَقِيْبَةُ الظُّهْرِ.أنَّنِي الشَّئُ الْقَصِيْرَةُ.لَكِن ضُرا تُرِيْدُ الْمَجارِيْفَ. لِكَى الْمَجارِيْفَ هَلْ هَذا يُوجَدُّفُ الْقارِبِ؟ هَذِهِ الْمَضارِبُ لِكُرَةِ التَّنِس.هَل هُنا يُوْجَدُّفُ الْقارِبِ؟ هَذِهِ      هَلْ هَذا يُوْجَدُّفُ القارِبِ؟صَحِيْحٌ، هَذِهِ المَجارِيْفُ.سَتُساعِدُ بنِي! التَّحْكِيْمُ الْجَيِّدُ.      حَتَى تَكُونَ بِأمَن بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ.تَبْدَأ خاضِعٌ الْيَوْمَ. نَعَمْ يا مُزُ.إنَّها كَذَلِكَ خَاضِعَةٌ جِداً، خَاضِعَةٌ جِداً،جِداً.هُناكَ شَئٌ مَفْقُودٌ فِي بُحَيْرَةِ التِّمْساح.مَنْ الَّذي يَنْقُصُ بُحَيْرَةِ التِّمْساح؟ التَّماسِيْحُ! نُرِيْدُ أنْ نُرَدِّفَ بِسُرْعَةٍ بَعِيْدَةٍ عَنْ التَّماسِيْحِ. نُرَدِّفُ بِسُرْعَةٍ ،رَائعٌ! جَدِّفٌ،جَدِّفٌ،جَدِّفٌ،جَدِّفٌ،تُجَدِّيفٌ رَائعٌ!شُكْراً يا بَنِي.لَقَدْ عَبَرْنا بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ.أيْنَ نَذْهَبُ الان؟بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح.لَقَدْ عَبَرْنا بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ    إذاً سَنَذْهَبُ إلي النَّفَقِ.صَحِيْحٌ.النَفَقُ الاحْمَرُ.أيْنَ النَفَقُ الاحْمَرُ؟هَلْ يُمْكِنُكُم رَأيْتُمْ النَفَقَ الاحْمَرَ؟نَعَمْ ، هَذا هُوَ،نَعَم هَياَّ ! هَذا يَبْدَأ كَصَوْتَ الثَعْلَبُ السَّنْقرُ؟هَذا الثَّعْلَبُ الْمَكاَّرُ دَائماً مُحاوِلٌ سُرِقَةُ الاشْياء. هَل لَبَحَثْتُ مَعَنا الثَّعْلَبُ السَّنْقَرُ؟رَائعٌ!إذا رَأيْتُ ثَعْلَباً قُلْهُ سَنْقَرٌ.هَلْ تَرَوْنا السَّنْقَرَ؟ لَقَدْ سَرَقْتُ ثَلاثَ أشْياءٍ لَنْ تَجِدَ هَذِهِ حَتَّى الان.                                             

الصُّورَةَ. هَل لَساعَدْتَ             تَرْتِيْبَها؟رَائع! أنا اسْمِي سَحْرٌ. وَلكِنْني مُجَرَّدٌ الْقُطَعَةُ . هَيا بِنا نَضَعُ رَأسِي أوَّلاً في التَّرْتِبِ. تُرا ، أيْنَ نَضَعُ رأسِي؟نَعَمْ ، أيْنَ نَضَعُ هَذِهِ الْقِطْعَةَ؟هَذا صَحِيحٌ. مَاذا عَنْ هَذِهِ الْقِطْعَةَ؟ ألْبِسْ وَ ماذا عَنْ هَذِهِ ؟نَعَم مازالَ هُناكَ قِطْعَةٌ مَفْقُودَةٌ. ما هِي الْقِطْعَةُ الْمَفْقُودَةُ؟يا لا عَصَني سِحْرِيَّةٌ.عَصَني سِحْرِيَّةٌ جَمِيلَةٌ.عَصَني سِحْرِيَّةٌ إنَّها مَفْقُودَةٌ،مَفْقُودَةٌ. أرِيدُ عَصَني        لا أقُومُ بِسِحْرِيَّةِ.هَل لا سأعَدْتَنِي؟اسْتَجادَ لِعَصَني السِّحْرِيَّةِ.نَحْنُ سَنُساعِدُكَ سَيدُ سَحْرٌ.نَعَمْ سَنُساعِدُكَ                  وَ لَكِنْ يا ضُرا، نَحْنُ لا نَعْرِفُ أينَ الْعَصَى السِّحْرِيَّةُ؟عَنْ نَطْلُبُ مُساعَدَةٌ حِينَ الارِيدُ مَعْرِفَةَ الطَّرِيقِ. خَرِيطَةٌ! هَل لا تَلَقُ ما لا الْخَرِيطَةُ أرْشَدْتُ هُنا كَيفَ نَجِدُ عَصَى السِّحْرِ؟يَجِبُ أنْ تَكُونَ خَرِيطَةً.قُلْهُ الْخَرِيطَةُ،قُلْهُ الْخَرِيطَةُ. لِذَهَابِ أيِّ مَكَانٍ سَأواصِلُكَ أيِّ مَكانٍ أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ. لَوْ أرَادْتَ أيَّ قَرِبٌ، سَأرْشِدُكَ يا صَدِيقِي أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ،أنا خَرِيطَةٌ. مُزُ وَ ضُرا يُرِيدانِ أنْ يَجِدَا عَصَى السِّحْرِيَّةِ.حَسَناً.أنا أعْرِفُ أيْنَ هِي الْعَصَى السِّحْرِيَّةُ.إنَّها عِنْدَ نِهايَةِ قَوْسُ قُزَح.لِتَصِلُ لِنِهايَةِ قَوْسِ قُزَح،أوَّلاً يَجِبُ أنَّ طابُورُ بُحَيْرَةَ التِمْساح. ثُمَّ طابُورٌ مِن النَّفَقِ الاحْمَرِ وَ هَكَذا تَصِلُنا نِهايَةِ قَوْسِ قُزَح.لِتَجِدُ الْعَصَى السِّحْرِيَةِ.إذاً أحْبِرُ ضُرا.بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح.قُلْهُ مَعَي: بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح،بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح،بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح. أيْنَ نَذْهَبُ لِنَجِدَ الْعَصَى السَّحْرِيَّةَ؟بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح؛يَجِبُ أنْ نَعْبُرَ بُحَيْرَةَ التَّمْساحِ وَ نَمِرُّ مِنْ النَّفَقِ الاحْمَرِ و هَكَذا نَصِلُ نِهايَةِ قَوْسِ قُزَح. وَ نَجِدُ الْعَصَى السِّحْرِيَّةَ.إذاً أوَّلاً يَجِبُ أنْ نَجِدَ بُحَيْرَةَ التَّمْساحِ . هَلْ تَرَوْنا بُحَيْرَةَ التَّمْساحِ ؟ أنا لا أرا.أيُّ؟نَعَمْ. هَا هِي هَياَّ. هَياَّ نَذْهَبُ لِنَجِدَ الْعَصَى السَّحْرِيَّةَ.هَيا قُلْ مَعَنا: بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح، بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح، بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح، بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح،هَياَّ يا رِفَاقٌ!نَذهَبُ قَوِياًّ. هَياَّ نَحْنُ سَنَنْجَحُ.بِالطَّبِيْعاً يا مُزُ ،إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح.إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح.إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح.إلي أيْنَ الان؟قَوْسِ قُزَح. أسْرَعْ،أسْرَعْ،أسْرَعْ،انْتَظِرْ!الدِّيْكُ الاحمَرُ الْكَبِيرُ يَنْقُصُهُ الشَئَ مَا   هَلْ تَرَوْنا ما يَنْقُصُ الدِّيكُ الاحمَرُ الْكَبِيرُ؟مِظَلَّتِي. قِيْمَةُ الْمِظَلَّةِ مَفْقُودَةٌ.أيْنَ قِيْمَةُ الْمِظَلَّةِ؟شُكْراً لِاعْجَابِكُمْ قِيْمَةُ الْمِظَلَّةِ الان لَنا تَمامٌ.           حَقاً أيُّها الدِّيْكُ!هَياَّ هَياَّ نَذْهَبُ لاعَصَىى السِّحْرِيَّةِ. أنْظُرْ لَقَدْ وَصَلْنا لِبُحَيْرَةِ التِّمْساحِ.نَعَمْ وَ لكِن كَيْفَ سَنَعْبُرُ بُحَيْرَةَ التِّمْسَاح؟هَل تَرَوْنا شَئً يُساعِدُنا فِي عُدْوَةِ الْبُحَيْرةِ؟ صَحِيحٌ! القارِبُ وَ هَل هُوَ صَدِيقُنا الثَوْرُ بَني ؟أهْلاً ضُرا،أهْلاً مُزُ مَنْ الرَّجُلُ الَّذي مِنْ الْلَوْحَةِ؟أيُّها الثَوْرُ! أنا سَحْرٌ سَحْرُرٌ،هَل تُواصِلْنا   بِقارِبِ العَبْر بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ؟بِتَأكِدٍ وَ لَكِن قَارِبِي لَمْ يَتَحَرَّكْ!شَئٌ مَفْقُودٌ قارِبِي يَنْقُصُ شَئٌ ما.مَا الشُّئُ الَّذي يَنْقُصُ قارِبَ بَنِي؟الْمَجارِيْفُ، الْمَجارِيْفُ!صَحِيْحٌ،نُرِيْدُ الْمَجارِيْفُ        بِالقارِبِ. رُبَّما أجِدُ بِحَقِيْبَتِي الْمَجارِيْفُ.هَل لَبَحَثْتُ بِحَقِيْبَتي عَنْ الْمَجارِيْفِ؟يَجِبُ أنْ تَكُونَ حَقِيْبَةَ الظُّهْرِ.حَقِيْبَةُ الظُّهْرِ،حَقِيْبَةُ الظُّهْرِ،حَقِيْبَةُ الظُّهْرِ.أنَّنِي الشَّئُ الْقَصِيْرَةُ.لَكِن ضُرا تُرِيْدُ الْمَجارِيْفَ. لِكَى الْمَجارِيْفَ هَلْ هَذا يُوجَدُّفُ الْقارِبِ؟ هَذِهِ الْمَضارِبُ لِكُرَةِ التَّنِس.هَل هُنا يُوْجَدُّفُ الْقارِبِ؟ هَذِهِ      هَلْ هَذا يُوْجَدُّفُ القارِبِ؟صَحِيْحٌ، هَذِهِ المَجارِيْفُ.سَتُساعِدُ بنِي! التَّحْكِيْمُ الْجَيِّدُ.      حَتَى تَكُونَ بِأمَن بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ.تَبْدَأ خاضِعٌ الْيَوْمَ. نَعَمْ يا مُزُ.إنَّها كَذَلِكَ خَاضِعَةٌ جِداً، خَاضِعَةٌ جِداً،جِداً.هُناكَ شَئٌ مَفْقُودٌ فِي بُحَيْرَةِ التِّمْساح.مَنْ الَّذي يَنْقُصُ بُحَيْرَةِ التِّمْساح؟ التَّماسِيْحُ! نُرِيْدُ أنْ نُرَدِّفَ بِسُرْعَةٍ بَعِيْدَةٍ عَنْ التَّماسِيْحِ. نُرَدِّفُ بِسُرْعَةٍ ،رَائعٌ! جَدِّفٌ،جَدِّفٌ،جَدِّفٌ،جَدِّفٌ،تُجَدِّيفٌ رَائعٌ!شُكْراً يا بَنِي.لَقَدْ عَبَرْنا بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ.أيْنَ نَذْهَبُ الان؟بُحَيْرَةٌ،نَفَقٌ،قَوْسِ قُزَح.لَقَدْ عَبَرْنا بُحَيْرَةَ التِّمْساحِ    إذاً سَنَذْهَبُ إلي النَّفَقِ.صَحِيْحٌ.النَفَقُ الاحْمَرُ.أيْنَ النَفَقُ الاحْمَرُ؟هَلْ يُمْكِنُكُم رَأيْتُمْ النَفَقَ الاحْمَرَ؟نَعَمْ ، هَذا هُوَ،نَعَم هَياَّ ! هَذا يَبْدَأ كَصَوْتَ الثَعْلَبُ السَّنْقرُ؟هَذا الثَّعْلَبُ الْمَكاَّرُ دَائماً مُحاوِلٌ سُرِقَةُ الاشْياء. هَل لَبَحَثْتُ مَعَنا الثَّعْلَبُ السَّنْقَرُ؟رَائعٌ!إذا رَأيْتُ ثَعْلَباً قُلْهُ سَنْقَرٌ.هَلْ تَرَوْنا السَّنْقَرَ؟ لَقَدْ سَرَقْتُ ثَلاثَ أشْياءٍ لَنْ تَجِدَ هَذِهِ حَتَّى الان.                                             

IP
huseyingul
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huseyingul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Aralık2012 Saat 20:58
Konu hallolmuştur. Ayşe Hanım'a teşekkürler
IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Aralık2012 Saat 20:59

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,172 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi