Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: Cidde'de Arapça Eğitimi

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Küçük Karınca
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı Küçük Karınca Cevapla bullet Konu: Cidde'de Arapça Eğitimi
    Gönderim Zamanı: 05Şubat2013 Saat 19:03
Selamun Aleyküm,

Cidde'de Arapça eğitimi hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum. Bunun için neler yapmak gerekir, oradaki şartlar öğrenciler için nasıldır, gitmek zor mudur öğrenmem gerek. Yardımcı olursanız sevinirim.
IP
atakan80
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı atakan80 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Şubat2013 Saat 19:28
kardeşim o ülkeye bir türkün girmesi çok zor. türk düşmanı bir ülke. akp den torpilin varsa ayarlarlar ama ozaman rahatça gider arapça okursun. ha torpilin yoksa orada eşdost akraba yoksa imkansız gibi bişey cunku paranı bastırıp orada arapça okuyamazsın ama benim sana tavsiyem arapçayı ürdün de yada mısırda okuman buralarda hayat şartları turkiye ye yakın fiyat olarak hatta biraz da ucuzdur yada körfez ülkelerinde kurslar var durumun iyiyse ama suudi arabistan işi zor kardeşim allah yardımcın olsun ama bir tavsiyemde sana burada arapçayı okuyup anlicak konusacak seviyede ol o derece ogren oyle oralara git cunku hic bilmeden gidersen daha zordur kolay gelsin
IP
Küçük Karınca
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Küçük Karınca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Şubat2013 Saat 19:50
daha önce bu ülkede bulundum kısa aralıklarla, bence yaşamı çok zor değil, insanlarıyla anlaşabiliyorum ve ciddede bana yardımcı olacak beni davet eden bir aile de var. barınma, kurs masrafları nasıl olur onu bilmiyorum, bu konularda bilgiye ihtiyacım var.
IP
atakan80
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı atakan80 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Şubat2013 Saat 20:25
kardeşim tabii ki zengin ülke halkıda dindardır iyidir ama girmek zor manasında dedim bu konuda hiç çekinme cidde konsoloslugunu ara yardımcı oluyorlar sor kurslar kaça felan de muhtemelen bedavadır devlet kursları oralarda bu gbi işler ücretsiz yada arapca bilen bir arkadasın varsa cidde ta'lim müdürlügünü arayıp sorabilir telefon ile türküm orada arapca grenmek istiyorum kurslar kac para diye oraya gittikten sonra gerisi kolay azizim vize aldınmı gerisi gelir  hayatta ucuz işte biliosun kolay gelsin başarılar kardeşim bizim içinde dua et o mubarek topraklarda bizde oraları görelim inşallah
IP
Küçük Karınca
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Küçük Karınca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Şubat2013 Saat 20:35
İnşallah, teşekkür ederim...
IP
Küçük Karınca
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Küçük Karınca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Şubat2013 Saat 18:40
Cidde'de bulunan, eğitimi hakkında bilgisi olan; ya da herhangi bir Arap ülkesinde/şehrinde Arapça eğitimi almış hiç kimse mi yok?
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi