Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Arapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟

Mesaj icon Konu: Allah razı olsun sizlerden

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
politrade
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29

Alıntı politrade Cevapla bullet Konu: Allah razı olsun sizlerden
    Gönderim Zamanı: 26Temmuz2007 Saat 05:02
Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu

Ben uzun yıllardır klasik usul ile arapça okudum ve şu anda da okutmaktayım. Klasik usulde her ne kadar sarf ve nahve hakimiyetimiz çok güçlü de olsa kelime hazinemizin olmayışı ve yine dile kulak aşinalığımızın uzak oluşu mükalemede (karşılıklı konuşmada) ya da dinlediğimiz bir şeyi anlamada çok ciddi zorluk çekiyoruz.

Bugün sabah bir arap ile nette yaptığım konuşmada anlamakta ve konuşmakta aşırı zorlanmam dolayısı ile bugün bu zorluğu aşma adına adımlar atmaya başlamıştım. Derken Allah'ın yardımıyla sitenizi gördüm. Uzun uzun da inceleme imkanı buldum. Özellikle bilenlerin hiç erinmeden, üşenip sıkılmadan uzun uzun sorulara cevap vermeleri, bildiklerini paylaşmaları beni çok etkiledi.

Yıllardır değişik formlarda yer aldım. Teknik konularda, dini konularda ve buna benzer bir çok konularda açılmış formlara üye oldum. Ancak burada olduğu gibi kendisini bu işe hakkıyla vermiş bir form görmedim.

Gerçekten siteniz, dökümanlarınız ve ilgi/alakanız takdire şayandır. Bu nedenle Allah razı olsun sizlerden demeği kendime borç bildim. Öncelikle kendi eksiklerimi tamamlama adına ve yine bildiğim kadarıyla formda arkadaşlara yardımcı olabilme adına sitenize üye olmaktan mutluluk duyuyorum.

Tekrar Allah emeği geçenlerden razı olsun. Selamun ALeykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Temmuz2007 Saat 09:25
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu,

aramıza hoşgeldin politrade

Ne başarıyorsak hep birlikte, bu dili sevdiğimiz ve önemsediğimiz için başarıyoruz. Samimi, gerçekçi, çalışkan üyelerimizin arasına bir yenisinin daha katılmış olduğunu görmek bizi sevindirdi. Allah senden de razı olsun. Arapça çalışmalarında başarılar diliyorum.
IP
dokuz
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı dokuz Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Temmuz2007 Saat 19:00
kelime hazinenizi çoğaltabilirsiniz bence kelime kısmı kolay sarf nahiv kısmı zor sizin de sitemize çok faydalı olacağınıza eminim
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek