Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: selamün aleyküm ...

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
administrator
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 337

Alıntı administrator Cevapla bullet Konu: selamün aleyküm ...
    Gönderim Zamanı: 01Ekim2006 Saat 13:20

Merhaba, yeni foruma geçiş süreci nedeniyle forum admini sizin adınıza mesajınızı bu alana taşımıştır. Konunuza buradan devam edebilirsiniz.

gokyuzu  Mesaj gönderiliş tarihi:14/09/2006 ve saat 16:23:56  

ben aranıza yeni katılıyorum arkadaslar arapcaya merakım var lisedeyken hocalar ögretiyorlardı ama şimdi dogru dürüst bir bilgim yok ve ögrenmek istiyorum acaba bana yardım edebilecek arkadaslar var mı kitap olarak ne alayım ve ya nasıl bir şekilde nasıl baslıyayım ..bana yardım ederseniz cok sevinirim ..selametle dua ve muhabbetle kalın ...

IP
administrator
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı administrator Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Ekim2006 Saat 13:20
ibotea  Mesaj gönderiliş: - 14/09/2006 :  23:39:47  

Merhaba gökyüzü, aramıza hoş geldin :)

Arapça öğrenmek için takip edebileceğin bir kaç yol var, bunlar zaman ve para ile alakalı...

1. Özel ders alabilirsiniz. Maliyeti yüksek olmakla birlikte en verimli sonuçları alabileceğiniz bir metoddur. Bu çalışmayı benimserseniz oturduğunuz yeri de bildirirseniz sizi özel arapça dersleri alabileceğiniz bir öğretim görevlisiyle tanıştırabiliriz.

2. Kursa gidebilirsiniz. Bu da aynı şekilde zaman ve maddiyatla baðlantılı olarak önerilebilecek çözüm yollarından biridir. Aynı þekilde ikamet ettiğiniz yeri bildirirseniz size en yakın kursa yönlendirmeye çalışırız.

3. internet üzerinden eğitim alabilirsiniz. Bu konuyla ilgili "online dersler" bölümümüz henüz açılmadı. Fakat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Açıldığında bu bölümü takip ederek arapçanızı geliştirebilirsiniz. Veya internet üzerinde Arapça eğitimi veren www.arapca.com veya www.medineokulu.com gibi adresleri inceleyerek oralardan istifade edebilirsiniz.

4. Kendi kendinize çalışabilirsiniz. Arapça eğitimine yönelik olarak hazırlanmış kaset ve CD setleri mevcuttur. Hatta sitemizde de bu setlerin bazılarının satışı yapılmaktadır. Beğendiğiniz bir tanesini satın alarak evde kendi kendinize çalıþabilir ve bu yolla arapçanızı geliştirebilirsiniz.

Seçtiğin yönteme göre tekrar görüşelim :) sana şimdiden başarılar diliyorum.

IP
administrator
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı administrator Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Ekim2006 Saat 13:21
gokyuzu  Mesaj gönderiliş: - 16/09/2006 :  10:08:40  

ibotea ve annem ilginize tesekkür ederim ..
ibotea kardeşim güzel fikirler vermişsiniz ben internet üzerinden çalışmak ögrenmek istiyorum yani benim açımdan daha iyi kurs hakkındada hiçbir bilgim yok şanlıurfada oturuyorum eger bildiginiz bir kurs varsa onuda söylerseniz sevinirim ..
eger internet üzerinden ögrenmek istersem nasıl yapmam ve nasıl başlamam gerektigini bana söyleyebilir misiniz ..
dua ve muhabbetle kalın ...
IP
administrator
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı administrator Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Ekim2006 Saat 13:22
scelik  Mesaj gönderiliş: - 23/09/2006 :  19:47:17  

S.a. kardes gokyuzu

Sana yol gosterebilecekk asagidaki linki okumani oneriyorum.
"idinc" abimiz guzel bir yazi yazdi, oldukca istifade edeceksindir.

Yaziyi buradan okuyabilirsin.
http://www.onlinearabic.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=807&FORUM_ID=48&CAT_ID=12&Topic_Title=merhaba&Forum_Title=GENEL

Selamlar.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası