Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
11. Sınıf Arapça
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİMAM HATİP LİSESİ & AÖ - ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİmam Hatip Lisesi & Anadolu İmam Hatip Lisesi & ÇPL11. Sınıf Arapça

Mesaj icon Konu: ARAPCA OTOBİYOGRAFİ ÇEVİRİSINE YARDIM EDERMISINIZ

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
saidtekinalp
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı saidtekinalp Cevapla bullet Konu: ARAPCA OTOBİYOGRAFİ ÇEVİRİSINE YARDIM EDERMISINIZ
    Gönderim Zamanı: 02Ocak2016 Saat 18:51
Selamun Aleykum,
Ismim Said. 18 yaşındayım.1997 yılında Bursada doğdum.Hala Bursada yaşıyorum.Kahverengi gözlü ve uzun boyluyum.Annemin adı Nahide.Babamın adı Hasan.Abimin adı Mehdi.Abimin adi Suleyman.
Çocukluğum ve ilköğretim hayatım normal geçti.
İlk okulda kazalar gecirdim.Bu yuzden okula gec gittim Anadolu İmam Hatip Lisesinde okuyorum. 11.sinifta okuyorum Hobi olarak kitap okumayı müzik dinlemeyi basketbol oynamayı severim En sevdiğim ders tarihtir Gelecekteki hayalim ogretmen olmak Hayalim inşallah gerçek olur Fotograf cekmeyi severim Neseli birisiyim Yuzmeyi futbol oynamayi severim universite okuyup guzel bir meslek elime almak istiyorum sakin sessiz yerleri severim kalabalik yerlerden hoslanmam yardimseverimdir ama bana kotu davranana iyi davranmam nasıl ise oyle davranirim okula gitmeyi seviyorum ilginc seylerle ugrasmak hobimdir. Bir sure once fotografcilik ile ugrastim bir sure sonra okul ve sinavlarim basladi diye biraktim arada hobi olarak gezilere cikarken yanima alip cekiyorum yetiyor bana suan 11.sinifta okuyorum ve yerimden gayet memnunum...

Cevirirseniz sevinirim tesekkurler
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi