Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: bir sorun?

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
sada
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı sada Cevapla bullet Konu: bir sorun?
    Gönderim Zamanı: 11Ekim2006 Saat 12:27
öncelikle sitede emeği geçenlerden Allah razı olsun...amatörce öğrenmeye çalışan desteğe ihtiyacı olanlar için çok ciddi bir destek bu..Allah mukafatını versin inşallah
  sorun şu:site içinde arapça sözlüğü kullandığımda asılsayfa kapanıyor..tercüme grubunda bir arkadaşta aynı sorunu yaşadığını yazdım..bir problem mi var yada biz mi yanlış yapıyoruz...
  şimdiden taşakkürler..
Allah kolaylık versin
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ekim2006 Saat 17:35
Merhaba Sada, aramıza hoş geldin :)
güzel duaların için minnettarız. Bahsettiğin sorunla ilgili düzenlemeler yapılıyor. Sizin yanlış yapmanızdan değil bizim yanlış kurgulamamızdan kaynaklanıyor. İkazın için teşekkür ederiz. eleştiriler yapıcı olduğu sürece vazifemiz gereğini yapmaktır. Lütfen farkına vardığınız aksaklıkları bildirmekte çekinmeyiniz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Saygılar...
IP
sabri37
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı sabri37 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Ekim2006 Saat 06:11
selamün aleyküm arkadaşlar,çağrı filminin arapça versiyonunu aradım bulamadım.bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum saygılarımla  Allaha emanet olun.
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Ekim2006 Saat 17:59
Aleyküm selam sabri37, aramıza hoşgeldin :)
çağrı filminin arapçasını www.firaset.net adresinde görmüştüm. Hala duruyor mu bilmiyorum, bir bak istersen.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,063 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası