Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: Görüntülü Arapça Online Dersler başmış :)

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Görüntülü Arapça Online Dersler başmış :)
    Gönderim Zamanı: 19Ekim2006 Saat 22:56
S.a. site yoneticileri abiler

Sizlere nasil tesekkur etsem azdir, binlerce kez tesekkuru hakkediyorsunuz, Allah sizden binlerce kez razi olsun.

Goruntulu Arapca dersleri ne de guzel olmus, cok sahane hazirlamissiniz. Bende hemen 6 aylik uye oldum. Boylece pratigimi daha iyi ilerletecegim. Hem de arapca hocalarin sunumuyla oldukca sahane olmus, vallah sevincinden ne diyecegimi sasirdim.

Ne diyeyim, iyiki varsiniz
IP
aysegulergun
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 273

Alıntı aysegulergun Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 01:18
s.a.bu derslerı nerden ızlıyoruz.bende bı sorun war...anasayfadan gıremıyorum...dogru kısı we sıfre bılgısını gırdıgım halde..yalnızca googledan,forum bolumunden gırebılıyorumm...nerde hata war..bırı bana soleyebılır mı? bende ızlemek ıstıyoruum...bırde harıcen mı uye olmak gerekıyorr? aydınlanmak ıstıyorumm selametleee.....
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 09:44
Merhaba Aysegulergun,
online derslerle ilgili bilgilere aşağıdaki adresten ulaşabilirsin.

nasıl katılacaksınız, kimler katılabilir, ders programı, demo, kayıt işlemleri vs. hepsini burada bulabilirsin. Bir sorun olursa yine yardımcı olmaya çalışırım.
iyi günler :)
IP
aysegulergun
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 273

Alıntı aysegulergun Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 14:58
merhaba...werdıgınız adrese baktımm..tesekkur ederım...çok hos bı hızmet olmus gercekten selametle.....bır problem olursa tekrar yazarımm....
IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 21:19
S.a. arkadaslar
Tavsiye uzerine online dersleri izlemek icin birde "Philips" marka cok sahane bir kulaklik aldim.

Kulaklikla demo dersi izledim ve dinledim, cok muhtesem oluyor

Gercekten bu isi biliyor bu arkadaslar. Sanki konusmanin icerisindeymis gibi kendinizi hissediyorsunuz.
Kulaklik kulaklarima takiliyken meger sesimde cikiyormus, cocuklar uyardi beni
Kesinlikle kulaklik ile dinlemenizi dinlemenizi oneriyorum, inanilmaz yogun bir sekilde hem sese hemde gorsellige motive oluyorsunuz.

Tebrikler
IP
ozturkhak
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı ozturkhak Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ekim2006 Saat 17:27
s.a
 ben de kayıt oldum daha derse bakamadım. ama parayı yatırır yatırmaz şifrem geldi. bu kadar hızlı beklemiyordum şimdillik bu kadarını söyleyebiliyorum. para yatırma konusunda şüphesi olan arkadaşlar için yazdım bunu.saygılar
IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ekim2006 Saat 18:47
S.a. arkadaslar,..
ozturkhak arkadasimizin da ifade ettigi gibi bende parayı yatırır yatırmaz mevcut sifremi aktif yaptiklarina dair mail gonderdiler. Gercekten cok seri bir sekilde islemler tamamlandı.

Ben zaten goruntulu dersleri bekliyordum. Bekledigimden daha hos cikti, emegi gecenlere binlerce kez tesekkurler.

Dersi izlemeden once, derste sesli olarak islenilen konular pdf formatinda verilmis.
Ayni zamanda konu icerisinde gecen kelimeleri Turkce-Arapca karsiliklarida pdf formatinda verilmis.

Oncelikle pdf formatindaki dokumanlara calisiyorsunuz, akabinde goruntulu dersi kulaklikla izleyince cok sahane oluyor ve yabancilik cekmiyorsunuz.

Akabinde dersi izledikten sonra pdf formatinda dersin hulasasi ve alistirmalari var. Yine
Tam anlamiyla pratik kazanilacak bir taktik sergilemisler, arapca hocalar ders anlatiyor ve ilk dersi 4 defa dinledim cok zevkli oluyor.

Aslinda cumleleri biliyorum ama arap hocanın agzindan pratik almak cok daha zevkli, kendimi pratige daha yakın hissediyorum. Bu gidisle pratige kisa zamanda yogunlasacagima inaniyorum

Birde "Philips" marka kulaklik aldim, onunla dinliyorum, sanki ayni odadaymisim gibi geliyor bana,sahane olmus
kulaklik kulagimdayken odamda sesli bir sekilde cumleleri soylerken, megerse sesim cok cikiyormus, hanim yan odadan bana seslendigini cocuklarimin uyarmasi uzere farkina vardim.
Hanim "artik evde bizimle hep arapca konusacaksin, en iyisi bizde ogrenmeye baslayalim, yoksa seninle iletisimde zorlanacagiz" diyormus

Derslere 6 aylik uye oldum derslerle alakalı izlenimlerimi aktarmaya devam edecegim.
IP
baturayim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baturayim Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ekim2006 Saat 20:26

27 EKİM TARİHİ İTİBARİ İLE PARAMI YATIRDIM HENÜZ ŞİFREM GELMEDİ ACABA NASIL BİLGİ ALABİLİRİM

EMEĞİNİZE SAĞLIK
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ekim2006 Saat 21:38
Merhaba Baturayım
gerçi sana mesaj attım ama buraya da yazayım. Para yatırırken üyelerimiz isim vermiyorlar, üyelik kodunu da vermiyorlar, ders parası yatırıyorum diye yatırıyorlar. Arkadaşlar yüzlerce üye var.. siz de takdir edersiniz ki biz her birinizi tek tek tanıyamayız :) Sevgili Baturayım, iş bankasında senin adına kayıtlı bir ödeme yok maalesef. Lütfen ödemeyi yaptığın şubeden durumu öğrenirmisin, para gerçekten yatmışmı veya yanlış hesaba mı yatmış, İşbankası doğru hesap nosu şu şekilde olmalı

İş Bankası
Parmakkapı Şubesi 1042-673753 - Halil İbrahim Çay hesabına
(Açıklama hanesine mutlaka üyelik kodunu yani kayıt esnasında size verilen öğrenci numaranızı yazmanız gerekiyor)

bu şekilde yatırman gerekiyor. Gelişmelerden bizi de haberdar edersen sevinirim.

Düzenleyen ibotea - 30Ekim2006 Saat 21:47
IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ekim2006 Saat 21:42
Guzel kardes baturayim,.
Ben online kayit yaparken kod numarasini havale gonderme esnasinda muhakkak not dusulmesi gerektigi uyarisini vermisti.
Belki sen  kod numarani yazmayi unutmus olabilirsin ve bundan dolayi da senin uyeligin aktif edilmemis olabilir.
Gerce kod numarasini havaleye not dusulmedigi takdirde odemeler dikkate alinmayacagi uyarisini zaten onine kayit esnasinda belirtiyor.
Ama sen yine de info@onlinearabic.net adresine mail atarsan ilgeniyorlar. Oldukca sicak kanli insanlar, benim her gonderdigim maile cevap verdiler, sagolsunlar.
Ama fazla mesgul etmek istemiyorum arkadaslari.
Sagolsunlar
IP
baturayim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baturayim Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Kasım2006 Saat 18:43
İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER GARANTİ BANKASINA YAPMIŞ OLDUĞUM ÖDEME İLE BU SEFER BAŞARIYA ULAŞTIM ŞİFREMİ ALDIM TEŞEKKÜR EDERİM DERSLERDE HERKESE BAŞARILAR
IP
Nurulhak
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 270

Alıntı Nurulhak Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Kasım2006 Saat 22:55
banada çok iyi gelicek bu... çok sağolunn eksiklerim çok :(
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,063 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası