Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Arapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟

Mesaj icon Konu: Bu sene ilitama hazırlanan arkadaşlar nerdesiniz.

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 281

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Konu: Bu sene ilitama hazırlanan arkadaşlar nerdesiniz.
    Gönderim Zamanı: 08Ocak2008 Saat 09:35
Selamün aleyküm arkadaşlar. Ben geçen yıl ilitamı kazanamayan bir kardeşinizim. Bu sene tekrar hazırlanmayı düşünüyorum. Ancak hala kendimi moral olarak toparlayamadım. Eğer benim gibi hazırlanmak isteyen veya hazırlanan arkadaşlar varsa lütfen gelsinlerde birbirimize faydamız olsun.  En kısa zamanda tanışmak umuduyla. Selametle
IP
ay yüzlüm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı ay yüzlüm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ocak2008 Saat 11:07

aleykum selam aelmadrıd  ben de geçen sene kazanamadım ama inş bu sene olacak diyorum allahın iznı ile  allah yardımcımız olsun diyorum çünkü çok istiyorum measselame

IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ocak2008 Saat 11:12
İnşaallah hep birlikte kazanmayı Rabbim hepimize nasip etsin. Peki bu yıl hazırlanıyor musunuz? Hazırlanıyorsanız nasıl bir metod takip ediyorsunuz? Bu tip konularla ilgili biribirimizi bilgilendirirsek çok faydalı olur diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
IP
ay yüzlüm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ay yüzlüm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ocak2008 Saat 19:20

Hazırlanıyorum  dgs  kitabı aldım  bide benim matematiğim olmadıgı için ders almaya başladım çok soru çözmemiz lazımbi de ben sınavda yetiştiremiyorum  onun için hızlanmamız gerekiyo tasarı yayınlarını aldım sen hazırlanıyor musun ?

IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ocak2008 Saat 19:25
Evet bendede de tasarının kitabı var. Benimde matematiğim çok kötü. Bende yatiştiremiyorum. Türkçeyi çözüyorum ama çok yavaşım hızlanmam gerek. Özellikle mantık sorularında bayağı bir zorlanıyorum. Matematiğe ait olan mantıklara zaten hiç dokunamıyorum bile. Kimden özel ders alıyosunuz. Faydası oluyormu peki. Geçen yıl siz kaç aldınız sınavdan?
IP
ay yüzlüm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ay yüzlüm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ocak2008 Saat 19:53
ben dershane hocasından ders alıyorum  olmaz olur mu baya bi etkisi oluyo  geçen sene 234 almıştım ham olarak  ya sen  ama şunu söylemeliyim ki, ben de hiç mantık sorularını yapamıyorum napçaz bılmıyorum
IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ocak2008 Saat 19:56

Ücreti pahalımı. Eğer uygun olursa bende almak isterim aslında. Ama ben çok yoğun çalışıyorum. Nasıl olacak bilmem ki. Allah yardımcımız olsun hepimizin ya.

IP
ay yüzlüm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ay yüzlüm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Ocak2008 Saat 11:26
selamun aleykum aelmadrıd   ders aldıgım hoca ayriyeten ders vermıyo sadece 1 2 saat dersı boş oldugu için verıyo bıde babam çalişiyo dershande o yuzden  allah yardımcımız olsun
IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ocak2008 Saat 11:44
sayın; kelebeqq, arapça kursumu. Aslında arkadaş matematikten (DGS) ile ilgili  ders aldığını söylemişti. Bende matematik hocası demiştim. Evet çok istiyorum arapça konuşmayı, yazmayı, anlamayı ama şimdi bu sene ilitama hazırlanıp yazında arapça kursuna gitmeyi düşünmüştüm. Kısmet tabi. Siz ilitama hazırlanıyormusunuz?
IP
kelebeqq
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kelebeqq Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ocak2008 Saat 13:27
ben alttaki mesajınızı görmemişim kusurabakmayın:( sadece yardım etmek istedim..ben ilitamlı değilim ama ilitamlı birkaç arkadaşım var sadece.
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,203 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi