Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme

Mesaj icon Konu: önlisansı bitirdim arapca öğrenmeye geri döndüm

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
rasulun esrarı
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı rasulun esrarı Cevapla bullet Konu: önlisansı bitirdim arapca öğrenmeye geri döndüm
    Gönderim Zamanı: 28Ocak2008 Saat 00:10

Selamün aleyküm
 Siteyi arapça dersleriyle ilgili araştırma yaparken buldum.Ben elhamdülillah önlisansı 2006 da bitirdim.Ama düz lise çıkışlı olmam sebebiyle sıfır arapca bilgisiyle bu kolay olmadı tabi...2 yıldır diplomam sayesinde yazları kurslarda görev alabildim ama fahri olarak devamlı çalışabilmem için kpss ve yeterrlilik şartı var...daha  yolum uzun yani...inşallah su başötrüsü sorunu kalkarda dikey geçişle devam etmek nasip olur ve diploma vitrinde durmaktan kurtulur...Şimdi tekrardan arapca öğrenmeye başladım ve bunu nettede devam ettirmek istiyorum. Eğer ücretsiz ders veren çalışmalar varsa link vererek bildirirseniz sevinirim...Selametle...
IP
melihim666
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı melihim666 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Ocak2008 Saat 18:30

ve aleykümesselam...ne güzel masallah.bende duz lise cıkışlıyım bu sene ilahiyat önlisansa girdim .üzülüyordum arapçayı gecemem dıye ama bırden moralımı duzelttınız.demekki bitirenlerde varmış.etrafımdakıler imam hatıp cıkışlı olmalarına ragmen kalmışlar arapçadan. bende umıdımı yıtırmek uzereydım.bana moral oldunuz.ALLAH cc. yar ve yardımcınız olsun.

IP
rasulun esrarı
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı rasulun esrarı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Şubat2008 Saat 13:59

s.a melihim666 inanın sizin yaşadığınız sıkıntıyı zamanında bende yaşadım.Ama azmi elden bırakmayıp işe sımsıskı sarıldımmı insanın yapamayacağı bişey yok.elbette zorlandığın zamanların olacak belkide benim gibi 2.sınıf arapcası yüzünden 3.yılınıda okumak zorunda kalacaksın ama kendine inan ve Mevlaya güven inşallah bitirirsin...Allah yardımcın olsun.Rabbim zihin açıklığı versin...
IP
melihim666
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı melihim666 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Şubat2008 Saat 14:44
Allah razı olsun.ALLAH sizinde yardımcınız olsun.
IP
EBRAR-NUR
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EBRAR-NUR Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Mart2008 Saat 16:05
merhaba arkadaşlar bende ticaret lisesi mezunuyum aöf ilahiyat önlisansa sınava girerekmi kaydoldunuz bende çok istiyorum ilahiyat okumayı ama direkmi geçiş yapılıyo össyemi giriliyo birde kocaelide oturuyorum burdan kayıt olabilirmi bölümüm dışı olduğu için bilgim yok bu konular hakkında bilgilendirirseniz çok memnun olurum sınav başvuru tarihi geçmeden ALLAHA EMANET OLUN ALLAH RAZI OLSUN
IP
sinay
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı sinay Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Mart2008 Saat 19:24
 merhaba  ebra nur kardeş              siz ticret lisesi mezunu olduğunz için öss  ye girmeniz gerekiyor veya başka bir aöf proğramına kayıtlı iseniz imtihana girmeden bir bölüm daha seçme imkanınız olabiliyor 
IP
mbagci9
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 535

Alıntı mbagci9 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Mart2008 Saat 11:04
aöf ye kayıtlı olanlar sınavsız aöf ye giremiyorlar bildiğim kadarı ile . Ben aöf yi bitirdikten sonra tekrar  ikinci üni . olarak başvurdum kabul etmediler
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası