Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
"Sıfırdan Arapça" çalışmaları
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.net"Sıfırdan Arapça" çalışmaları

Mesaj icon Konu: Arapça öğrenmek isteyene verilecek tavsiyeler

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
havva0332
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı havva0332 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ağustos2011 Saat 13:48
ben işletme aöf3.sınıf işletme öğrencisiyim bende arapça dilini öğrenmek ve ana dilim gibi konuşmak istiyorum bunu kısa yoldan nasıl yapabilirim yada okulda olsa nasıl yapabilirim
IP
SIBELLA
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı SIBELLA Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Ağustos2011 Saat 17:41
Merhaba arkadaşlar 1 aydan beri fıkıh ve kuran eğitimi alıyorum bugün bitti ve Arapçayı bana yetecek kadar öğrenmeye karar verdim . başta İsmeği düşünüyorum ve bu siteyi farettim . Önerileriniz ve yorumlarınız var mı ?
IP

<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,117 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi