Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: Yabancılar

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Ahmad
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı Ahmad Cevapla bullet Konu: Yabancılar
    Gönderim Zamanı: 05Aralık2006 Saat 18:33
Selam Aleykum arkadaşlar.nasılsınız?Ben Türkiyede okuyan bir yabanciyim.Doğrusu Türkiyede yabanciyim demek biraz abes kaçar.Elhamdulillah öz evladi gibi kabul ettiler.Arkadaşlarim istirhamım şu.Ben burada ilahiyat okuyorum.il zamanlar çok yabancılık çektim.eğer dış ulkeden gelipte tanıdığınız varsa yardimci olalim.özellikle bilgi aktarmada.Allah sizden razı olsun.Kardeşiniz Ahmad
IP
acizâne
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı acizâne Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Aralık2006 Saat 23:25
عليكم سلام

hoşgeldiniz Ahmad kardeş hem ülkemize hem forumumuza. maşaallah yabancısınız ama türkçeyi çok güzel kullanıyorsunuz. Merak ettim ne kadar zamandır türkiyedesiniz.
Allah ilminizi artırsın ve yardımcınız olsun herdaim inşaallah.

Selam ve Dua ile...

Düzenleyen acizâne - 08Aralık2006 Saat 23:26
IP
Ahmad
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı Ahmad Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Aralık2006 Saat 19:09
Aleyküm selam.Hoşbulduk .Türkçeyi kolay öğrendim.buna kitaplara borçluyum.Hiç anlamadığım halde okurdum.Zamanla bu bir servete dönüştü.Tabii olarak dili sevmelisinizki onu öğrenebilesiniz.Sizin soruya gelince 1999 tan beri Türkiyedeyim.ilk olarak Hafızlığımı tamamladım ,sonra Türkçe Tömer okudum .şimdi isi İlahiyatı bitiryorum.Güzel karşılamanızdan çok memnun kaldım.Allah dünya ve ahiret kardeş yapsin bizi.Selam ve dua ili:)
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,063 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası