Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: ben yenı uye oldum..

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
horofido
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı horofido Cevapla bullet Konu: ben yenı uye oldum..
    Gönderim Zamanı: 05Aralık2006 Saat 22:21
selam arkadaşlar ben yenı uye oldum ve şiddetli bir şekilde arapça öğrenmek istiyorum nasıl yapabilirim ve kolay öğrenebilirmiyim....

çok istiyorum ama zorda geliyor, ben evden öğrenebilirim ancak...

tavsiyelerinizi bekliyorum..
IP
dileğim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı dileğim Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Aralık2006 Saat 22:56
Hoşgeldin arkadaşım arapçayı öğrenmek istediğini belirtmişsin tabi istek ve azimliysen başarıcağına inanıyorum bu site çalışmak için güzel bir ortam arapçanın zor olduğunu söylüyosun ama henüz bilmiyosun ancak öğrenmeye başlayınca anlarsın zormu kolaymı olduğunu ama şunu belirtiyimki kolay iş yoktur, önemli olan zoru başarmak değilmi? Tavsiye istemişsin sana önerim şayet bu işe girişeceksen devamlılık göstermelisin çünkü başarı devamdadır. Selametle
IP
acizâne
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı acizâne Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Aralık2006 Saat 23:58
السلام عليكم

hoşgeldin kardeşim bu istek ve azim sende olduktan sonra merak etme arapçayı öğrenirsin. hoş biz de daha öğrenme safhasındayız ve ders vermek haddimize değil tabi ama yardım etmek isteriz herzaman... dileğim kardeşimizin de söylediği gibi bu siteden fazlasıyla yararlanabilirsin. ama sana tavsiyem online derslere katılman konusunda olacak
tabi bize daha kısmet olmadı ama arkadaşlar memnun oldukları bildiriyorlar...
şu demoyu bir izle:
umarım faydalı olur... demoyu izleyip gereken kararı vermek sana düşüyor tabi eğer derslere katılmayı düşünürsen bu adresten de gereken bilgilere ulaşabilirsin:
tüm bu hizmetlerin yanı sıra hem forumdan hem de siteden istediğin gibi yararlanabilme hakkın var ve gerçekten emek verilmiş ve bunların karşılığını fazlasıyla hakeden bir grup... Allah hepsinden razı olsun...
daha fazla malumat için yöneticilerden gereken bilgiyi alabilirsin tabi ki kardeşim...
yeniden hoşgeldin ve hayırlı olsun inşaallah...

Selam ve Dua ile...

Düzenleyen acizâne - 06Aralık2006 Saat 00:00
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,066 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası