Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Arapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟

Mesaj icon Konu: Pratik Arapca Ögrenmek

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   3
Yazar Mesaj
farikam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı farikam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Ağustos2007 Saat 22:10
s.a kardeşler ya bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim..ben fono diye bi dil kursundan arapça set aldım.her şey gayet güzel.kitabı okuduğumda arapça gramer yapısını kavrayabiliyorum fakat benim sorunum arap alfabesi..kafam karışıyo sürekli..okuyabiliyorum fakat duydugum bi kelimeyi kafamdan arapça olarak yazamıyorum.yazıyorum ama hep yanlış oluyo..yeni başladım arapçaya..çok hevesliyim ama bu alfabe işi canımı çok sıkıyo..verdikleri kitaplarda alfabedeki harfleri verip geçmişler..bide bu gazetelerde harekeler falan yok..hareke olmadan nasıl okuyacam ben..kuralları nelerdir..hangi harften sonra hangi harf gelirse hangi sesi çıkarır..bunlar hakkında hiç bi bilgim yok..yardımcı olabilecek bi kardeşimiz varsa bu yeni üye kardeşinize bi yardımda bulunabilirmi??...Bi de seneye ben Ürdün'e gitmeyi düşünüyorum..işte ürdüne gitmeden önce gramerimi halletmek istiyorum..ürdünde de yazın 2 ay pratik yapmak istiyorum...ayrıca yurtdısında mesela ürdünde konaklama imkanları hakkında bi bilgisi olan kardeşim varsa yardımını istiyorumm..Biraz uzun oldu çok şey istedim galiba kusura bakmayın şimdiden ama gerçekten çok istiyorum arapça öğrenmeyi..ben uludağ üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyorum..İngilizcem ileri almancam çok azdır..Arapçayı ana dilim gibi öğrenmek istiyorum..daha mezun olmama 3 sene var üniversiteden..3 sene içinde anadilim gibi konusmak istiyorum arapçayı..ne tavsiye edersiniz..şimdiden teşekkürler..yardımcı olabilecek kardeşlerim msn lerine ekliyebilirler veya mail atabilirler.. farika_@hotmail.com
Allah'a emanet olun....
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Ağustos2007 Saat 17:28
merhaba farikam, aramıza hoşgeldin

duyduğunu yazmak konusunda endişe etme.. bu zamanla oturacaktır. Harekesiz metinlerin nasıl okunduğu konusunda aşağıdaki adreste yer alan dersler sana ipucu verecektir. incelemeni tavsiye ediyorum.

iyi çalışmalar..
IP
scorpions
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı scorpions Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Aralık2007 Saat 14:10
ya siz urdunde misin??? ben o kadar turkce bilmiyorum ki...mmmm aslinde turkye hic gitmedim ama universitde filistinde bir tukce kors aldim conku turkey cok seviyorum be,,, simdi urdunde yasiyorum conku calisiyorum if u need any thing i'm ready to do
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Aralık2007 Saat 00:29
Merhaba scorpions, aramıza hoşgeldin
Çalışmalarında başarılar diliyorum.
IP

<< Önceki Sayfa   3
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası