Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Arapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟

Mesaj icon Konu: Arabca ögrenmek istiyorum

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
al-islam1989
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı al-islam1989 Cevapla bullet Konu: Arabca ögrenmek istiyorum
    Gönderim Zamanı: 02Ocak2007 Saat 22:58
Selam Aleikum w.r w.b

bende arapca ögrenmek istiyorum yeni üye oldum. insaALLAH bu site ile ögrene bilirim. Allah sitede emegi gecenlerden ve burda arapca ögrenmek icin bulunanlardan razi olsun.

Cezakallah Khayran

Selam ve dua ile...
IP
tzsunrise
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı tzsunrise Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Ocak2007 Saat 17:55
ve a.s.
öncelikle üyeliğin hayırlı olsun :)
arapça öğrenmeye burdan sıfırdan mı başlıyosun yoksa daha önceden az çok bilgin var mı?
IP
khalil
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı khalil Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Şubat2007 Saat 13:34
S.a Arkadaşlar.Fatih te sahra dil kursu denen bir yer var..20 yıllık arapça kursu..Şu an sıfırdan bir sınıf açılacak..İlgilenenlere irtibat bilgilerini verebilirim..
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Şubat2007 Saat 16:34
Merhaba khalil, aramıza hoşgeldin
bahsettiğin Sahra Dil kursunun irtibat bilgilerini verirsen biz de duyurular bölümünde yayınlarız. Böylece katılmak isteyen bir çok arkadaşımız haberdar olmuş olur.

iyi çalışmalar diliyorum.

IP
al-islam1989
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı al-islam1989 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Şubat2007 Saat 20:57
Wa Aleikum Salam

tesekkür ederim. evet sifirdan baslamak istiyourm. biraz bilgim var arapca egitim aldim ama zorla bir egitim oldugu icin cok sey ögrenmedim. dini konuda bilgilendigim icin simdi sifirdan arapcaya baslamak istiyourm. yardimci olursaniz cokk tesekkür ederim Allah razi oslun.

Selametle...

IP
tzsunrise
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı tzsunrise Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Şubat2007 Saat 11:50
Orjinalini yazan: al-islam1989

Wa Aleikum Salam

tesekkür ederim. evet sifirdan baslamak istiyourm. biraz bilgim var arapca egitim aldim ama zorla bir egitim oldugu icin cok sey ögrenmedim. dini konuda bilgilendigim icin simdi sifirdan arapcaya baslamak istiyourm. yardimci olursaniz cokk tesekkür ederim Allah razi oslun.

Selametle...

ben de senin gibi yarım yamalak bi arapçaya sahiptim,şimdi bi kursa gidip geliştirmeye çalışıyorum.Arapça çok zevkli bi dil,hele bide kutsal yanı olduğunu bilmek daha da zevkli hale getiriyo.
yarım bilgilerle kaldığın yerden devam etmek yerine,sıfırdan başlamak bence de daha mantıklı.İnşAllah başarılı olursun.forumun Sarf-Nahiv kısmındaki bilgiler oldukça faydalı.Özellikle Arapca Gramer başlığı altındaki paylaşım süper,tavsiye ederim.bi takım şeyleri oturtmamda bana çok faydalı oldu.

IP
al-islam1989
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı al-islam1989 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Şubat2007 Saat 19:46
Orjinalini yazan: tzsunrise

Orjinalini yazan: al-islam1989

Wa Aleikum Salam

Selametle...

ben de senin gibi yarım yamalak bi arapçaya sahiptim,şimdi bi kursa gidip geliştirmeye çalışıyorum.Arapça çok zevkli bi dil,hele bide kutsal yanı olduğunu bilmek daha da zevkli hale getiriyo.
yarım bilgilerle kaldığın yerden devam etmek yerine,sıfırdan başlamak bence de daha mantıklı.İnşAllah başarılı olursun.forumun Sarf-Nahiv kısmındaki bilgiler oldukça faydalı.Özellikle Arapca Gramer başlığı altındaki paylaşım süper,tavsiye ederim.bi takım şeyleri oturtmamda bana çok faydalı oldu.

Sagol kardesim Allah razi olsun... InsaALLAH bakarim o yerlere bu aralar pek vaktim olmuyor ama sifirdan baslamak gercekten yi olacak benim icin...

insaALLAH benim icinde faydali olur. Cazakallah Khayran 

IP
SÜNNETULLAH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı SÜNNETULLAH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Mart2009 Saat 22:24
MERHABA ARKADAŞLAR İYİ BİR KURS TAVSİYE EDEN OLURSA MEMNUN OLACAĞIM ARAPÇA İLE İLGİLİ YARDIMA İHTİYACIM VAR İLAHİYAT OKUYORUM
IP
ahlamy
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ahlamy Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Mart2009 Saat 23:36

Merhaba kardeşim arapcan ne düzeyde bilmiyorum,benim bildiğim iyi bir kurs var ordan istifade edebileceğini düşünüyorum.

IP
SÜNNETULLAH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı SÜNNETULLAH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Mart2009 Saat 12:51
merhaba  imam hatip lisesi mezunuyum ayrıca emsile ve bina okudum  ama yinede takıldığım yerler var temelim var yok değil ama yinede iyi bir kurs istiyorum
IP
SÜNNETULLAH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı SÜNNETULLAH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Mart2009 Saat 12:52
gerekli bilgileri bana yazarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim . Ayrıca ilginizede  teşekkürler
IP
ilimasigi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ilimasigi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ocak2011 Saat 14:23
esseleemu aleykum. Merhaba kardeşler. Adana'da olup da arapça öğrenmek isteyen varsa isterse ihl'ye yönelik isterse ilahiyat fakültesine yönelik isterse sıfırdan olmak üzere öğrenmek isteyen varsa. Benimle irtibata geçebilir. İki sene zaman zarfında Beyrut'ta Arap Dili ve Edebiyatı bölümünü okudum. Faydalanmak isteyen arkadaşlar varsa kurs açacağım adanada. Müracaatlarınızı bekliyorum.
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi