Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Genel
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netGenel

Mesaj icon Konu: filistine telefon

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
kafkasyalikaya
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 44

Alıntı kafkasyalikaya Cevapla bullet Konu: filistine telefon
    Gönderim Zamanı: 13Ocak2009 Saat 22:26
Arkadaşlar bana bir sms geldi 00970828 numarayı arkasından beş rakamlı bir numara çevirsem filistinle biriyle görüşebileceğim yazıyor. Sanırım Mustafa İslamoğlu söylemiş tv de, aslı var mı bilmiyorum ama denemeden önce Arapça neler söyleyebilceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz. türkiyeden arıyorum türk halkı sizleri yürekten destekliyor siz filistin halkının yanındayız gibi sözler. daha ilk "arıyorum" kelimesinde takıldım ben. 
IP
HİCRET..
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 467

Alıntı HİCRET.. Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Ocak2009 Saat 22:45

s.a
sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz:))

dua ile...
IP
kafkasyalikaya
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 44

Alıntı kafkasyalikaya Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ocak2009 Saat 22:42
a.s.
evet sorumun cevabını buldum ama bişeyi anlamadım 5 rakam denilmiş ama sçelik 7 rakam vermiş Filistin Tel: 009708283429807 
en kısa zamanda aramayı düşünüyorum inşallah ama gene de  türkiyeden arıyorum ne demek bulamadım اتصل ب  mi kullanılır acaba أتصل من تركيا  

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,079 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi