Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
DGS ile alakalı konular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.DGS ile alakalı konular

Mesaj icon Konu: lütfen yardımm

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
zümrüdü_anka
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 61

Alıntı zümrüdü_anka Cevapla bullet Konu: lütfen yardımm
    Gönderim Zamanı: 14Ekim2009 Saat 12:36
merhaba arkadaşlar.bir sorum olacaktı.bu sene önlisans ilahiyta 2.sınıftayım.dgs ile 4 yıllıga geçmek istiyorum ama örgün eğitim değilde a.ö. olarak devam etmek mümkünmü?gds için kursa gitmeye gerek varmı sizce.çok zor oluyormu sınavlar giren arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.kpss kursuna gitmeyi düşünyorudm bu sene ama dgs girmek daha mantıklı olacak sanırım cok kararsız kaldım.hangi yönde tercih yapsam bilemiyorum.
IP
rumeysa34
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29

Alıntı rumeysa34 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2009 Saat 18:22
sa zümrüdü_anka kardeşim benim ablam dgs ile bu yıl ank üniv e geçti ve son 1 ay dgs ye çalıştı ayrıca kendisi istanbul da oturuyor yani ankaraya gitmeden derslere girmeden çalışacak bence dgs yi başarabilirsin kursa gerek yok..türkçen iyi ise biraz da matematik çözebilceksen dgs konu anlatım ktapları ve bol soru çözerek bu işi başarabilirsin inşaallah.. benim düşüncem..
sevgiler..
Hiç kimse yoktur olmasın kimsesi,herkesin vardır bir kimsesi,ben bugün kimsesiz kaldım EY KiMSESiZLER
KiMSESi!"
IP
Nurulhak
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 270

Alıntı Nurulhak Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ekim2009 Saat 15:21
zümrüdü anka bende bu yıl gectim açıköğretimle devam etmek mümkün
ilitam programı ile
iki yıllık dip.notunuz iyiyse dershaneye gerek yok
ama ortalarda ise gitmenizi öneririm
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,063 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası