Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
DGS ile alakalı konular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.DGS ile alakalı konular

Mesaj icon Konu: ERZURUM (ATATÜRK) ÜNİ İLİTAM SONUÇLARI

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   3 Sonraki >>
Yazar Mesaj
ebvab
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 352

Alıntı ebvab Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2010 Saat 15:12
amin allah razı olsun.
sınavlar birileri kazanamasın diye yapılır...
IP
AHMED OKTAR
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı AHMED OKTAR Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2010 Saat 17:13
BENDE ERZURUM 1150.SIRADAYIM... ŞANSIM VAR MI ACABA  İSTANBUL İSE BENİ YEDEK LİSTEYE YAZMAMIŞ... HATA YAPMIŞ... YOKSA 354. SIRALARDA FALAN YEDEKTE OLUYORUM... BENDE FAX GÖNDERDİM... BU GÜN BAKTIM YEDEK LİSTESİNİ KALDIRMIŞ... UMARIM DÜZELTİRLER... AMA ŞANSIM VAR MI ACEP
IP
535353
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29

Alıntı 535353 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2010 Saat 17:23
GÜLME İŞARETİ
KADER SENİ GÜLDÜRMÜYORSA ESPİRİYİ ANLAMADIN DEMEKTİR
IP
535353
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı 535353 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2010 Saat 17:26
SEN 243 ALDIN 1700 LERDESIN BEN 244 ALDIM 2250 LERDEYIM
KADER SENİ GÜLDÜRMÜYORSA ESPİRİYİ ANLAMADIN DEMEKTİR
IP
ebruli_32_
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ebruli_32_ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2010 Saat 17:58
Orjinalini yazan: AHMED OKTAR

BENDE ERZURUM 1150.SIRADAYIM... ŞANSIM VAR MI ACABA  İSTANBUL İSE BENİ YEDEK LİSTEYE YAZMAMIŞ... HATA YAPMIŞ... YOKSA 354. SIRALARDA FALAN YEDEKTE OLUYORUM... BENDE FAX GÖNDERDİM... BU GÜN BAKTIM YEDEK LİSTESİNİ KALDIRMIŞ... UMARIM DÜZELTİRLER... AMA ŞANSIM VAR MI ACEP

faksa cevap aldınız mı benimde yedekte olmam gerek ama benden düşük puanlılar girmiş yedeğe. cevap verirseniz sevinirim
IP
ebvab
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 352

Alıntı ebvab Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2010 Saat 18:03
Orjinalini yazan: 535353

SEN 243 ALDIN 1700 LERDESIN BEN 244 ALDIM 2250 LERDEYIM
evet erzurum torpil geçmiş bana...
sınavlar birileri kazanamasın diye yapılır...
IP
bilakis
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bilakis Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2010 Saat 18:36
Kardeşler Erzurumun yedekleri 500 den devam etmiyor değil mi 1 den başlıyor...
IP
mb0555
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mb0555 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 03:20
 bende 754.sıradayım
500den devam ederekmi sayılıyo birdenmi başlıyo
var oPopup; var currentPhone; var oContext = null; var brand = "Akıllı Mesaj"; function addMenuItem(menuElement, itemText, clickHandler) { var menuItem = menuElement.document.createElement("div"); menuItem.innerHTML = itemText; menuItem.style.position = "relative"; menuItem.style.top = 0; menuItem.style.left = 0; menuItem.style.background = "white"; menuItem.style.border = "1px solid blue"; menuItem.style.borderTop = "1px solid white"; menuItem.style.borderLeft = "1px solid white"; menuItem.style.height="20px"; menuItem.style.color="black"; menuItem.style.fontFamily="verdana"; menuItem.style.fontWeight = "normal"; menuItem.style.padding = "2px"; menuItem.style.paddingLeft = "10px"; menuItem.style.fontSize = "8pt"; menuItem.style.cursor = "hand"; menuElement.appendChild(menuItem); menuItem.onmouseover = "this.style.background='#daeef4'"; menuItem.onmouseout = "this.style.background='white'"; menuItem.onclick= clickHandler; } function flecsMenu(clickElement) { if (oContext == null) { oContext = clickElement.document.createElement("div"); oContext.id="oContext"; oContext.style.display="none"; clickElement.document.body.appendChild(oContext); // the binary module sets this value to be true or false based on the call enable state. if (false) { addMenuItem(oContext, "Akıllı Mesaj Çağrı başlat ...", "if (parent.document.feWindow != null) { parent.document.feWindow.StartCall(parent.currentPhone.innerText); window.parent.oPopup.hide(); }"); } addMenuItem(oContext, "Akıllı Mesaj SMS yolla ...", "if (parent.document.feWindow != null) { parent.document.feWindow.SendSMS(parent.currentPhone.innerText, ''); window.parent.oPopup.hide(); }"); addMenuItem(oContext, brand, ""); } oPopup = window.createPopup(); var lefter = 40; var topper = 20; oPopup.document.body.innerHTML = oContext.innerHTML; currentPhone = clickElement; oPopup.show(lefter, topper, 200, 40, event.srcElement); } function HandleOnClick() { var s; // do all of this only if there is no selection. if we are clicked as part of a selection, then return var str = ""; if (event.srcElement.document.getSelection) { str = event.srcElement.document.getSelection(); } else if (event.srcElement.document.selection) { range = event.srcElement.document.selection.createRange(); str = range.text; } if (str != "") return; if (event.srcElement.tagName == "IMG") { s = event.srcElement.parentElement; } else { s = event.srcElement; } flecsMenu(s); event.cancelBubble = true; event.returnValue = false; return false; } function HandleMouseOver() { var s; if (event.srcElement.tagName == "IMG") { s = event.srcElement.parentElement; } else { s = event.srcElement; } // s.style.fontSize = '130'; return false; } function HandleMouseOut() { var s; if (event.srcElement.tagName == "IMG") { s = event.srcElement.parentElement; } else { s = event.srcElement; } // s.style.fontSize = '100'; return false; }

Düzenleyen mb0555 - 02Eylül2010 Saat 03:20
IP
ahmet46
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ahmet46 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 11:35

Erzurum ilitamın yedekleri 1 den başlıyo.

Arkadaşlar bana erzurum 159. yedek geldi,istanbul da asıldan geldi istanbula kayıt yaptırmayacağım erzurumun yedek listesini bekleyecem,sizce erzurum gelir mi ?  bir de istanbula kayıt yaptırsam erzurum yedekten gelince tekrar erzuruma kayıt yaptırabilirmiyim cevaplarınızı bekliyom.......

Düzenleyen ahmet46 - 02Eylül2010 Saat 12:10
IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 105

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 12:53
[QUOTE=ahmet46]

Erzurum ilitamın yedekleri 1 den başlıyo.

Arkadaşlar bana erzurum 159. yedek geldi,istanbul da asıldan geldi istanbula kayıt yaptırmayacağım erzurumun yedek listesini bekleyecem,sizce erzurum gelir mi ?  bir de istanbula kayıt yaptırsam erzurum yedekten gelince tekrar erzuruma kayıt yaptırabilirmiyim cevaplarınızı bekliyom.......
[/QUOT]

erzurum gelme ihtimali olabilir çünki herkes başvuru yapıyor genelde sonra bizim gibi aralarında karar vermeye çalışıyor. az  çok gene olabilir gelme ihtimali ama  istanbulu kazanmışkende böyle bi hakkını kaybetme imkanı da var çünki kayıt yaptırmayınca asil listedekiler yedekten alıyolar ve dolayısıyla sen hakkını kaybetmiş oluyorsun. İstanbulun asil deki kayır tarihi 1 ve 3 eylük arasında  erzurum ise  13 -16 eylül arasında. iyi karar vermen gerek eğer istanbulu yapmazsanız  kendinizi tehlikeye sokabilirsiniz...
IP
almoravides
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı almoravides Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:32

arkadaslar yedeklerde 427 nin şansı nedir sizce girebilme ümidim varmı ne diyorsunuz

IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:34
Orjinalini yazan: almoravides

arkadaslar yedeklerde 427 nin şansı nedir sizce girebilme ümidim varmı ne diyorsunuz

zaten 500 kişi alıyor hadi yarısı seçmadı desek gene düşük bir ihtimal çok hakkında hayırlısı olsun

IP
almoravides
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı almoravides Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:48

Allah razı olsun kardesim işte bi umut

IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:50

cümlemizden inşAllah olur...

IP
almoravides
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı almoravides Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:51
siz naptınız
IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:53
ankara ile istanbul hariç hepsine başvuru yaptım . sakarya da yedekteyim 800lerde . malatya 314 de erzurumda 110. asil listesindeyim ikiside oldu fakat kararsız kaldım ilk erzurumu seçtim  . hala kafam karışık aslında hayırlısı olsun hakkımızda
IP
almoravides
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı almoravides Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:57
umduklarımıza nail olma temennisiyle pişmanlık fayda vermiyo sonucta sıkı bi şekilde calısıp girmek vardı 1 sene az bi müddet değil
IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 14:59
öyle tabiki okul felan derken bide evdede olamadım hiç  toplasan 15 gün yapmaz çalıştığım   sadece türkçe yaptım bende 70 net işte . örgün istiyordum ama nasip buymuş işte
IP
almoravides
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı almoravides Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 15:01
iyi yine onu bulumayıpta arzu edenlerde nede cok var :)
IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 15:03
evet şükrediyorum dibloma notum kurtardı beni   bişe sorcam peki örgün okuyunca 3 yıl oluyor dimi hazırlıkla beraber . ama ilitam iki yıl öyle dimi??
IP
almoravides
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı almoravides Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 15:04
evet öyle olması lazım
IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 15:05
he iyi buda tesellisi olsun ...
IP
almoravides
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı almoravides Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 15:08
:) neyse kardesim benim cıkmam lazım tekrardan ALLAH müraberek etsin inş.Allah'a emanet
IP
Zeyze
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zeyze Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2010 Saat 15:09

amin sizi de . Allaha emanet olun

IP
fatih_005
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı fatih_005 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Eylül2010 Saat 21:05
arkadaşlar bi sorunum var.....
320.287 yerleştirme puanına göre Atatürk Üniversitesi İlahiyat Lisans Tamamlama (İLİTAM)
Programı’na 632. sırada yedek olarak yerleştirilmiş bulunmaktasınız.

açıklamasına göre atatürk üniversitesine yerleşmişmiyim . Aynı zamanda istanbul üni. ye yerleştim eğer atatürk olursa onu tercih edeceğim bu akşam karar vermem lazım yarın ist üni. kayıtlarının son günü lütfen yardımm
IP
enbi
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 56

Alıntı enbi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Eylül2010 Saat 21:55
istanbul kayıt yarın son değil 15 son

Düzenleyen enbi - 13Eylül2010 Saat 21:58
IP
ahmet46
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ahmet46 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Eylül2010 Saat 22:32
Orjinalini yazan: fatih_005

arkadaşlar bi sorunum var.....
320.287 yerleştirme puanına göre Atatürk Üniversitesi İlahiyat Lisans Tamamlama (İLİTAM)
Programı’na 632. sırada yedek olarak yerleştirilmiş bulunmaktasınız.

açıklamasına göre atatürk üniversitesine yerleşmişmiyim . Aynı zamanda istanbul üni. ye yerleştim eğer atatürk olursa onu tercih edeceğim bu akşam karar vermem lazım yarın ist üni. kayıtlarının son günü lütfen yardımm

Kardeş sen Atatürk üniversitesine asıldan değil yedekten yerleşmişin aynı benim gibi benim de erzurum yedek 159...Bana da istanbul ilk asıldan geldi fakat kayıt yaptırmadım hakkımı kaybetmişim şimdi erzurumu bekliyoruz ayın 16'sında yedek listeyi açıklayacak inş. gelir ümidiyle bekliyoruz..
  Ama yine sen bilirsin benim yedek sıram fazla değil diye riski göze aldım ben de senin gibi çok zor karar verdim Allah yardımcın olsun... 
IP
enbi
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 56

Alıntı enbi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Eylül2010 Saat 22:40
ahmet bende senin gibi istanbula 2. yedekten kayıt hakkı kazandım ama ben de riske atıp sakaryayı bekliyorum yedeklerde 1019 dayım hayırlısı bakalım.

Düzenleyen enbi - 13Eylül2010 Saat 22:40
IP
ahmet46
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ahmet46 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Eylül2010 Saat 22:55

ben de sakaryada 1226.sıradayım 1. yedek liste açıklandı. eğer bu yedek listeden 230 kişi kayıt yptırmazsa sakarya da gelebilir ,inş. oraya gideriz sakarya önceliğim....

IP
esra
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı esra Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Eylül2010 Saat 10:55
benımde 2794 gelirmi arkadslar 1 aydır kafayı yıcem
IP

<< Önceki Sayfa   3 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası