Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

S4'ten Talep Rekoru

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: BİLGİSAYAR / DONANIM / YAZILIM / NETWORK / CEP TEL
Forum Adı: Cep - Mobil Telefonu, PDA ve Aksesuarları
Forum Tanımlaması: Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, Benq Siemens, LG Mobile, Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular, Philips, Blackberry, Cep telefonu tavsiyeleri, HTC
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=14296
Tarih: 06Nisan2020 Saat 16:11
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: S4'ten Talep Rekoru
Mesajı Yazan: nkalay
Konu: S4'ten Talep Rekoru
Mesaj Tarihi: 30Mayıs2013 Saat 17:03Samsung firmasının, akıllı cep telefonlarına ölçü olacak nitelikteki en son modeli Galaxy S4, Android işletim sisteminin en son sürümü olan Andorid 4.2.2 Jelly Bean ile ön tanımlı şekilde gelmektedir. Samsung firması, en son modeli Samsung Galaxy S4 ile çıtayı oldukça yükselterek rakiplerinin gücünü bir hayli zorladığı olarak yorumlanabilir. Akıllı telefon ekran ebatını büyüterek ve cihaza çok ince android tabanlı yazılımlar yükleyerek Samsung firması, en yeni modeli Galaxy S4 ile Apple iPhone anlayışından git gide sıyrıldığını gösteriyor.
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SamsungGalaxySIIIKampanyasi.aspx - Samsung Galaxy S3 modeli ile karşılaştırıldığında Samsung Galaxy S 4 akıllı telefonunun özellikleri maksimuma tırmanmışa benziyor: 5 inç ile oldukça büyük ekran, 1080p ile daha yüksek çözünürlük, 2600 mAh ile daha uzun şarj ömrü ve 1.9GHz (dört çekirdekli) veya 1.6GHz (sekiz çekirdekli) telefon işlemcisi ile daha hızlı işlem hacmine sahiptir.
İlk etapta bir önceki modele benzese de, bir tek ölçüsünün artmış olması değil, aynı zamanda daha ince ve hafif olduğu da görülebilmektedir. 136.6mm yüksekliği ve 68.9mm genişliği ile Galaxy S 4’ü hemen, hemen Galaxy Note ile GS3 arasında bir yerde konumlandırmak mümkün.
Buğulu Siyah renginde de beğeniye sunulan Galaxy S 4 güzel tasarımına rağmen, görünümü ile yine de diğer tasarımların satışa sunduğu hoş tasarımlı akıllı telefonlarla girdiği yarışta biraz daha arka planda kalmaktadır.
Ne var ki, Samsung şirketinin plastik kullanmasının arkasındaki hikmeti, cep telefonunun bu sayede çok daha hesaplı ve uzun ömürlü olması ile kısıtlı değil. Samsung Galaxy S4 imalatında tercih edilen malzeme sayesinde, 1920x1080 px çözünürlüğe sahip 5 inç High Definition Super AMOLED ekran en yüksek aydınlıkta renklerin bir hayli canlı görünmesini sağlıyor.
Uzun lafın kısası Samsung şirketi; Galaxy markasını zirveye ulaştırmak için gerekli en mükemmelini yerine getirmiş olduğu söylenebilir.
Global ölçekte yankı bulan bu en yeni ürün akıllı telefona ilk sıradan sahip olmak isteyenler için avea şimdiden http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SamsungGalaxyS4 - s4 samsung için bir ön sipariş web sayfası hazırlamış..Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info