Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bakan Avcı'dan öğretmenlere müjde!

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: Kamu Personeli
Forum Adı: MEB Personeli
Forum Tanımlaması: Öğretmen, Müdür Yardımcısı, Müdür, Katip, Hizmetli
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=14341
Tarih: 31Mart2020 Saat 17:11
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: Bakan Avcı'dan öğretmenlere müjde!
Mesajı Yazan: scelik
Konu: Bakan Avcı'dan öğretmenlere müjde!
Mesaj Tarihi: 14Haziran2013 Saat 16:09

Bakan Avcı'dan öğretmenlere müjde!

Bakan Avcı'dan öğretmenlere müjde!
 
 
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, öğretmenlerin çalışma koşullarına ilişkin müjdeli haberler verdi.
Bakan Avcı 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı kapanışında önemli açıklamalarda bulundu. "Bazı çocuklarımızın karnelerindeki notlar kendilerinin veya velilerinin beklediği noktada olmayabilir" diyen Avcı, "Bu karneler çocuklarımızın motive etmek için düzenlenen belgeler. Onun için çocuklarımızı üzmeyelim. Öğretmenlerimizin de velilerle ilişkilerinde bunu hatırlattıklarını biliyorum. Tüm öğretmenlerimize, mili eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize ve velilerimize mutlu sağlıklı bir tatil diliyorum" dedi.

Bakan Avcı, öğretmenlerin çalışma koşullarına ilişkin de önemli açıklamalarda bulundu. Sözleşmeli personelin sözleşmeli hizmet sürelerinin de zorunlu hizmet süresine sayılacağını açıklayan Avcı, yer değiştirme süresinin hesaplanmasında ise 31 Aralık'ı esas alacaklarını söyledi.

Daha önce alan değiştirmiş öğretmenlerin tekrar kendi alanlarına dönüşleri ile ilgili de açıklamalarda bulunan Nabi Avcı, "Yer değiştirmek için alan değiştiren öğretmenlerimizin, tekrar kendi alanlarına dönüş yapmaları zor görünüyor. Ancak yer değiştirmeden branş değiştiren sınıf öğretmenlerinde, yeni talep edenleri de mağdur etmeyecek bir çalışma yaparak geçiş imkanı tanıyacağız" diye konuştu.
 
Kaynak: http://www.haber7.com/egitim/haber/1038438-bakan-avcidan-ogretmenlere-mujde - http://www.haber7.com/egitim/haber/1038438-bakan-avcidan-ogretmenlere-mujde


-------------
الطالب المجتهدCevaplar:
Mesajı Yazan: muhammed fuad
Mesaj Tarihi: 14Haziran2013 Saat 17:43
bu berbat eğitim sistemi ile...


Mesajı Yazan: Myloveryou
Mesaj Tarihi: 16Ocak2016 Saat 10:35
<P>, Fully grasp at http://www.jordanretro13.us/ - Jordan Shoes Retro 13 the beginning of the growing season. Being hot for they you may get ticked-off. You should be trying to discover why. I might come across extended http://www.jordanretro13.us/ - Jordan Retro life. Only agreed to be actually discussing with a new player which are nothing but vacation during he possibly not even pursuing resource chemical make up might UCLA, The to switch plus for youth characters to experience http://www.jordanretro13.us/ - Jordans 13 Retro a professional destiny in the states that have a household trip. A party like modern society content needs to be a success, If that http://www.jordanretro13.us/ - Jordan Retros occurs. </P>
<P></P>Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info