Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

مقابلة مع البروفيسور يعقوب جانيلك راعي مؤتمر الموس

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: www.onlinearabic.net
Forum Adı: Meslek, Fuar, Kurs, Üniversite, Yüksek Lisans, Burs & Okul
Forum Tanımlaması: Arapça ile ilgili meslekler, iş alanları; yerli & yabancı şirketler, seyahat acentaları, Lisans&Yüksek Lisans, Yabancı&Yerli Üniversiteler, Dil Kursları, Sempozyum, Konferans, Burs, Fuar vb.
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=16352
Tarih: 31Mart2020 Saat 16:45
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: مقابلة مع البروفيسور يعقوب جانيلك راعي مؤتمر الموس
Mesajı Yazan: aydinahmet
Konu: مقابلة مع البروفيسور يعقوب جانيلك راعي مؤتمر الموس
Mesaj Tarihi: 31Ekim2016 Saat 21:41
[YT]https://youtu.be/7OzZijxkk6w[/YT]

مقابلة مع البروفيسور يعقوب جانيلك راعي مؤتمر الموسم العلمي الثاني 2016 في اسطنبول

TRT Arabiyyede Canlı Yayında İstanbul'da 21 Ülke ve 200 bilim insanının katıldığı Sempozyumları Anlattık. 21 İslam Ülkesinde 200 Bilim İnsanı İstanbul'da Buluştu. Bartın Üniversitesi Başkanlığında ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Malezya Eğitim ve İlmi Araştırmalar Yüksek Enstitüsü ve Malezya Filspay Akademisi organizesinde, Üsküdar Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen sempozyumların açılış programına; Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, FSMV Rektörü Prof. Dr. Musa Duman, Sempozyum Düzenleme Başkanı Prof. Dr. Yakup Civelek, FSMVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahameddin Başar, Bartın Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Halil İbrahin Delice, FSMVÜ İslâmi İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Turan Arslan, Osmanlı Malay Dünyası Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Serdar Demirel, İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hüsnü Koyunoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Doğan, Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candemir Doğan, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Emin Çimen, Prof. Dr. Adem Yerinde, Yrd. Doç. Abdullah Trabzon, ile uluslararası araştırma merkezlerinin yöneticileri ve çok sayıda akademisyen katıldı.
Civelek, “Türkiye, Müslüman Milletlerin Anavatanı ve Birinci Ülkesidir. Bu ülkeyi korumak ve yaşatmak sadece Türklerin görevi ve sorumluluğu değildir.”

[YT]https://youtu.be/7OzZijxkk6w[/YT]

-------------
سعادتي في سعادة الآخرينSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info