Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Çatı Penceresi

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: www.onlinearabic.net
Forum Adı: Genel
Forum Tanımlaması: - Sitemiz hakkında genel. - Diğer başlıklıkların altına uymadığını tahmin ettiğiniz konuları bu bölümde oluşturabilirsiniz.
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=16899
Tarih: 22Ocak2019 Saat 19:59
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: Çatı Penceresi
Mesajı Yazan: HikmetAkaner
Konu: Çatı Penceresi
Mesaj Tarihi: 10Ocak2019 Saat 08:41
Demek çatı pencerelerini arıyorsun. Evinize, iş yerinize, tasarım projenize veya daha doğal bir ışık getirmek istediğiniz herhangi bir yer için doğru seçim olan Fakro'ya hoş geldiniz. Çatı pencereleri, stilden ödün vermeden işlevsellik, enerji verimliliği ve güvenlik sağlamalıdır. Tüm Fakro çatı pencereleri ile tasarlanan tasarım hususları, gereksiz ısı kaybı olmadan doğal gün ışığı ve temiz hava sağlama açısından her birinin verimli olmasını sağlar. Bu talepleri karşılamak için yenilikçi özellikler sunan fakro çatı pencereleri güvenilen isimdir. Optimum seviyede taze hava sağlayan otomatik hava girişi ve hırsızlık direnci standardını büyük ölçüde artıran öncü top safe sistemi gibi özellikler, çatı penceresi pazarında devrim yarattı. Çevresel açıdan sürdürülebilir teknolojilerin kullanımı bugün İngiltere'de bulunan ve termal olarak en verimli çatı pencerelerini yaratmasını sağlamıştır.

Fakro https://www.fakrocatipenceresi.com - çatı penceresi , çatı katlarını konforlu yaşam alanlarına dönüştüren çok çeşitli ürünler üretmektedir. Kapsamlı çatı penceresi tasarımlarımız arasında merkez eksen pencereleri, üstten asma pencereler, ön seçim orta veya merkez eksen pencereleri, L şeklinde pencereler, erişim tavan lambaları ve tavan pencereleri bulunur. Bunlar, güneşlikler, dış ve iç stor perdeler, dış tenteler, Z-Wave uzaktan kumanda sistemleri ve duman havalandırma sistemleri gibi pencere aksesuarları ile tamamlanmaktadır. Çatı pencerelerimiz tavan aralığını şık ve lüks bir yaşam alanına tamamen dönüştürebilir. Çatı pencereleri sağlığınız için faydalıdır ve tavan arasını güzel ve huzurlu bir alana çevirebilir. FVV-P çatı pencerelerimiz tavan arası için çok uygundur! Doğal ışığa izin vererek ve pencerenin kolayca açılmasını sağlayan işlevsel bir aspiratöre sahip olarak, kullanılmayan bir tavan boşluğu alabilir ve onu güzel bir odaya dönüştürebilirsiniz! Çatı pencerelerinin ve tavan pencerelerinin sağlığınız için yararları iyi bilinmektedir. Daha az alerji, iyileştirilmiş ruh hali ve daha düşük stres seviyeleri, çatı pencerelerinin sunduğu birçok yarardan sadece birkaçıdır.

https://www.fakrocatipenceresi.com - https://www.fakrocatipenceresi.com
Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info