Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Ziraat Müşteri Hizmetleri 444 00 00

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: Çağrı Merkezleri İletişim Bilgileri
Forum Adı: Çağrı Merkezleri İletişim Bilgileri
Forum Tanımlaması: Çağrı Merkezleri İletişim Bilgileri
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=16949
Tarih: 31Mayıs2020 Saat 20:34
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: Ziraat Müşteri Hizmetleri 444 00 00
Mesajı Yazan: bilgiliahmet
Konu: Ziraat Müşteri Hizmetleri 444 00 00
Mesaj Tarihi: 10Ekim2019 Saat 10:50

Ziraat müşteri hizmetleri kaliteli ve profesyonel bir ekibesahip olan müşteri hizmetlerinden bir tanesidir. Kendi müşterilerine oldukçakaliteli hizmet sunan ve sorunları çözen Ziraat bankasına ait olan bu müşterihizmetleri, Ziraat Bankası kullanıcısı olmayan kişilere de hizmet vermektedir.Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 00’dır. Bunumarayı arayarak sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Ziraat Bankası’nınsunduğu bu hizmet sayesinde 7 gün 24 saat sorunlarınızı çözme olanağınızbulunuyor. Müşteri hizmetleri kadrosu, sizler için oluşturulmuş profesyonelekiplerden oluşmaktadır. Müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler, gerekli eğitimialdıktan ve belirli süre staj yaptıktan sonra telefon başında sizler ilegörüşmek için bekliyorlar. Ziraat Bankası 1888 yılında Osmanlıİmparatorluğu’nda kuruldu. Kuruluş yılından bugüne kadar bu ülkeye hizmet edenbir bankadır.

Ziraat müşteri hizmetleri sayesinde birçok şeyi öğrenebilirsiniz. Ancak bazı şeyleri öğrenmeden öncedirekt olarak müşteri hizmetlerine ulaşmanın verdiği sıkıntıyı hepimizbiliyoruz. Bu nedenle sizler için yazımızın sonlarına doğru, doğrudan nasılmüşteri hizmetlerine ulaşabileceğinizi anlatacağız. Ziraat Bankası Türkiye’ningüzide markalarından bir tanesidir. Türkiye’nin marka değerini en çok artıran Bankaolarak bilinir. Kurulduğu günden bu yana insanlar tarafından yerliliğibenimsenmiş olduğu ve devlete bağlı olduğu için Ziraat Bankası halk tarafındanda en çok tercih edilen banka ününe sahiptir. Ziraat Bankası savaş sonrasındatarım alanında birçok kredi vermiş ve adı çiftçiler ile birlikte anılmayabaşlamıştır.

Müşteri Hizmetlerinin Bizlere Sunduğu İşlemler

Müşteri hizmetleri insanlara kolay işlemyapabilmesi için firmalar tarafından kurulmuş profesyonel ekiplerdir. Müşterihizmetleri firmalar adına bizlerin işlemlerini telefon aracılığıylagerçekleştirebilirler. Ziraat müşteri hizmetleri banka kullanıcılarının kolayca işlem yapmasını sağlıyor.Bankanızdaki hesabınızda bulunan bakiyeyi müşteri hizmetlerini arayaraksorgulatabiliyorsunuz. Bakiye durumunuzu tek tuşla öğrenmek için 444 0 000’ıaramanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu numarayı aramanız dahilindeibanınızı da kontrol edip öğrenebilirsiniz. İban numarası oldukça önemli birnumaradır. Başka bir hesaptan sizin hesabınıza para aktarımı yapılırken bunumara işlem kolaylığı sağlar ve işlemin çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesinisağlar. Müşteri hizmetlerini arayıp hesap numaranızı öğrenmeniz de mümkün. Buve buna benzer işlemleri kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Ancak müşterihizmetlerindeki personele bağlanmak bazen kabus olabilmektedir. Direkt bağlantınumaralarını birazdan sizler ile paylaşacağız.

Ziraat Müşteri Hizmetleri 444 00 00

Ziraat müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra ogs ve hgsişlemlerinizi de bu numaradan kolayca halledebilirsiniz. Ogs ve hgs (otomatikgeçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi) karayollarında ücretli yollardan geçmedenhemen önce karşınıza çıkan geçiş yerleridir. Bu yerlerden geçiş hakkı almakiçin ne yapmanız gerektiği ile ilgili müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirve destek alabilirisiniz. Ayrıca bankayla ilgili diğer ürünler hakkında dabilgi sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey 444 0 000’ı arayıp müşterihizmetleri ile iletişime geçmektir. Ürün ve kart başvurunuzu da bu numaradanyapabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşmeler kayıt altındatutulmak zorundadır. Bunun nedeni müşterilerin güvenliğidir. Eğer kayıt altındatutulmasaydı birçok sorunla karşılaşabilirdiniz. Örneğin, kötü niyetli birbanka çalışanı sizleri kandırarak sizlerin özel şifre ve bilgilerini elegeçirip sizleri dolandırabilirdi. Böyle bir ihtimal halen bulunmak ilebirlikte, görüşmelerin kayıt altında tutulması bu ihtimali çok büyük orandaazaltmaktadır. Siz gene de şifrenizi banka çalışanı dahil herhangi birinevermeyiniz. Şifrenizi vermeniz durumda banka hesaplarınız ele geçirilebilir.

Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilmek için öncelikle birkaç bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Aradıktan sonra hangi tuşlamaları yapmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Geldik en çok merak edilen bölüme. Ziraat müşteri hizmetleri ile doğrudan nasıl görüşülür? Sorusunun cevabını veriyoruz. Bilmeniz gereken sadece birkaç madde.

  • Müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 000’ı ara.
  • Türkiye Cumhuriyeti’ne ait olankimlik numaranı gir.
  • Kimlik numaranı girdikten sonra, 2 ardından 0’ı tuşla.
  • Telesekreter konuşmaya başladıktansonra 1’i tuşla.

İşleminiz başarıyla gerçekleşti artık robotyerine profesyonel bir insan ile konuşabilirsiniz. Bu kısa yol sayesindezamandan oldukça tasarruf edebilir ve işlemlerinizi kolaylık ilegerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın bu yol Ziraat müşteri hizmetleri için geçerlidir. Diğer bankalarda işe yaramayabilir.
Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info