Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: Çağrı Merkezleri İletişim Bilgileri
Forum Adı: Genel Konular
Forum Tanımlaması: Genel Konular
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=16959
Tarih: 03Ağustos2020 Saat 23:17
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?
Mesajı Yazan: bilgiliahmet
Konu: Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?
Mesaj Tarihi: 10Ekim2019 Saat 14:44

Ziraat bankası İnternet sitesi üzerinden İnternet bankacılığına kayıt olarak bankaya giderek yapmış olduğunuz tüm işlemleri artık bankaya gitmeden elinizin altından Ziraat bankası İnternet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat bankası İnternet bankacılığı nasıl açılır ? Bankaya gitmeden ziraat bankası İnternet şubesi aktif hale getirilir mi ? Bu soruların yanıtlarını yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz. Ziraat bankası İnternet şubesinin size en büyük avantajı ise İnternet şubesi üzerinden hesap açabilir , EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilir, fatura sorgulayabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bu işlemlerin tümünü yapmak için öncelikle Ziraat bankasından açmış olduğunuz hesabınızın İnternet bankacılığını aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca bunların dışında olarak Ziraat bankası İnternet bankacılığı kullanan  ev hanımları için ziraat bankasının yeni başlatmış olduğu Ziraat bankası kadın girişimci destek paketi kampanyasından faydalanabilmek için Ziraat bankası İnternet bankacılığı sistemi üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek yararlanabilirsiniz. Ziraat bankası İnternet bankacılığını kullanarak Ziraat bankası tüketici kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Ziraat bankası İnternet bankacılığını kesintisiz ve güvenilir bir şekilde kullanabilmeniz için öncelikle yapmanız gereken Ziraat bankasına şubelerine giderek veya Ziraat bankası İnternet sitesinden Şifre alma işleminizi yapmanız gerekmektedir. Ziraat bankası İnternet şubesi için şifre alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra hesabınızı güvenilir bir şekilde kullanabilir yatırım ve ödeme işlemlerinizi elinizin altından güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

Ziraat bankası internet şubesi şifre oluşturma nasıl olur ? Şifre başvurusu için adımları tek tek maddeler halinde aşağıda verdik;

  • Öncelikle Ziraat bankası web sitesine girmeniz gereklidir.
  • Ziraat bankası internet sitesi üzerinden online başvuru butonuna tıklıyorsunuz.
  • Açılan sayfada TC kimlik numaranız veya Vergi kimlik numaranız istenecek bunlardan birini gererek,
  • Cep telefon numaranızı başında sıfır olmadan yazıyorsunuz.
  • Sonra alt kısıma gelerek orada ki güvenlik kodunu boş alana yazarak giriş butonuna tıklıyorsunuz.

Yukarı vermiş olduğumuz maddeler halinde ki adımları izleyerek Ziraat bankası internet şubesi şifre alma işlemlerinizi bitirebilirsiniz. Buradan almış olduğunuz şifre ile işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde ziraat internet bankacılığı üzerinden yapabileceksiniz. Bu adımları izledikten sonra şifreniz tabi ki sisteme kayıtlı olan cep telefonunuza ONAY SMS ‘i gelecektir. gelen onay mesajında ki kodu alarak başvuru alanında ki yere yazarak şifre alma işleminizi bitireceksiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifremi Unuttum

Ziraat bankası internet şubesini kullanarak işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde yapmak istiyorsunuz ama şifrenizi unuttunuz Şifrenizi unuttuysanız yapmanız gereken sadece bir kaç işlem vardır. Bunlar ise şöyledir eğer Ziraat bankası internet şubesi kullanan Kurumsal bir şirketseniz  https://www.kredilerbankalar.com/ziraat-musteri-hizmetleri-444-00-00/ - Ziraat Bankası Müşteri hizmetleri ni arayarak yeni bir şifre talebinde bulunabilir veya sesli yanıt servisi ile yeni şifre oluşturabilirsiniz. Eğer  https://bireysel.ziraatbank.com.tr/Transactions/Login/FirstLogin.aspx?ReturnUrl=%2f - Ziraat bankası internet şubesi  kullanan bireysel bir müşteri iseniz Ziraat bankası şubelerine veya Ziraat bankası müşteri hizmetlerini aramadan Ziraat bankası internet sitesi üzerinden şifre kurtarma işlemini kolaylıkla bir kaç adımla yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Kurtarma Adımları ; 

  • Ziraat bankası internet sitesine girerek şifremi unuttum linkine tıklayınız.
  • Açılan sayfada sisteme kayıtlı olan bilgiler istenecektir boşlukları doldurunuz.
  • Boşluklarını doldurduktan sonra butona tıklayınız.
  • Vermiş olduğunuz bilgiler doğru ise sisteme kayıtlı olan cep telefonuna yeni bir şifre kurtarma kodu gelecektir.
  • Gelen kodu sitedeki kod istenen yere yazarak botuna tıklayınız.

Yukarıda maddeler halinde yazmış olduğumuz adımları takip ederek Ziraat bankası internet şubesi şifre kurtarma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ziraat bankası internet şubesini kullanarak Ziraat bankası şubelerine gitmeden  https://www.kredilerbankalar.com/ziraat-bankasi-konut-kredisi-faiz-oranlari/ - Ziraat bankası konut kredisi  ve  https://www.kredilerbankalar.com/ziraat-bankasi-ihtiyac-kredisi/ - Ziraat bankası ihtiyaç kredisi  başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat bankası İnternet bankacılığı üzerinden neler yapabiliriz. Ziraat bankası İnternet bankacılığı üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu , Konut kredisi başvurusu, ziraat bankası emekli kredisi başvurusu, taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz veya  https://www.kredilerbankalar.com/nefes-kredisi-veren-bankalar/ - nefes kredisi başvurusu  yapabilirsiniz. Ziraat bankası İnternet bankacılığı üzerinden bunların dışında bir çok başvuru veya hesaplama yapabilirsiniz.
Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info