Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Nasıl Yararlanacaksınız?

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: ONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİ
Forum Adı: Online AÖF İlahiyat Arapça Dersleri Nedir? Nasıl İşler?
Forum Tanımlaması: Ders içerikleri, kayıt işlemleri vs..
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=1997
Tarih: 31Mart2020 Saat 17:08
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: Nasıl Yararlanacaksınız?
Mesajı Yazan: ibotea
Konu: Nasıl Yararlanacaksınız?
Mesaj Tarihi: 19Ekim2007 Saat 13:03

AÖF İlahiyat Önlisans Programı Arapça Destek Dersleri

Merhaba arkadaşlar,

Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Programı çerçevesinde Arapça dersleri almaktasınız. Sizlere destek olmak maksadıyla hazırlanan Birinci Sınıf ve İkinci Sınıf Arapça yardımcı derslerimiz ders kitaplarınıza paralel olarak hazırlanmıştır.

AÖF tarafından sizlere verilen "Arapça 1" ve "Arapça 2" isimli kitaptaki konular ve işleniş sıraları esas alınarak görüntülü ve sesli izahatlarla konuyu daha net anlamanız böylece de sınavlarda başarılı olmanız hedeflenmiştir.

Her bir üniteye ait destek derslerimiz yaklaşık 40 dakikalık sesli video anlatımı ile tam ders metni, yardımcı slayt dökümanı ve her üniteye özel olarak hazırlanmış deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Geçme garantisi veriyoruz!

Onlinearabic.net tarafından hazırlanan destek derslerimize katılan üyelerimizin, derslerimizi düzenli takip etmek ve yönlendirmelerimizi dikkate almak şartıyla vize ve final sınavlarında başarılı olacaklarını garanti ediyoruz!

1 yıllık ders ücretini peşin ödeyerek derslerimize katıldığı ve düzenli olarak takip ettiği halde Arapça dersinden sınıfta kalan öğrencilerimiz bir sene boyunca gördükleri AÖF İlahiyat Önlisans "Arapça 1" veya "Arapça 2" destek derslerine ücretsiz tekrar katılabileceklerdir. Bu garantiden yararlanabilmeniz için yıl içerisindeki sınavlarınıza girmiş olmanız gerekmektedir.

Arapça 1. Sınıf ve 2. Sınıf Ders Kapsamı

Derslerimiz kitabınıza paralel olarak hazırlandığından 1. sınıf 29 üniteden 2. sınıf 27 üniteden oluşmaktadır. Vize ve final tarihleri hesaba katılarak haftada en az bir ünite işlenecek şekilde ders cetveli oluşturulmuştur. Derslerimizi düzenli olarak takip eden öğrencilerimiz ayda minimum 4 ünite işlemiş olacaklardır. Her ünitenin sonunda o üniteye ait online deneme sınavlarına ücretsiz katılabilirsiniz.

Derslerimize katılım şartları, fiyat bilgileri ve ödeme opsiyonları ile ilgili bilgileri http://www.onlinedil.net/aof_ilahiyat/kayit/kayit.asp - kayıt işlemleri sayfasında görebilirsiniz.

Örnek olarak hazırlanmış ders demosunu izlemek için http://www.onlinedil.net/aof_ilahiyat/demo.asp - tıklayınız.

AÖF İlahiyat Önlisans Programı Arapça Destek Derslerimizle ilgili sormak istediğiniz soruları mailto:info@onlinedil.net - info@onlinedil.net adresine mail atarak sorabilirsiniz.
Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info